Matura 2022: co zabrać na maturę? Czy na maturę można wziąć telefon?

i

Autor: Pixaby Matura 2022: co zabrać na maturę? Czy na maturę można wziąć telefon?

Matura 2022: co zabrać na maturę? Czy na maturę można wziąć telefon? [INFORMATOR]

2022-05-07 10:47

Matura 2022: co można zabrać ze sobą na maturę? Czy trzeba mieć swój długopis? Czy na maturę można wziąć telefon albo wodę? Co z torebką lub plecakiem? Matura 2022 - najważniejsze informacje dla uczniów.

Matura 2022: co trzeba wziąć na egzamin?

Matury 2022 rozpoczną się już 4 maja. Wtedy uczniowie napiszą egzamin z języka polskiego. Wielu zastanawia się, co trzeba zabrać na maturę. Jakie rzeczy są dozwolone? O czym można zapomnieć? W tym artykule dowiecie się, co trzeba wziąć na maturę, a o jakie rzeczy są zabronione. Czytajcie dalej!

Co zabrać na maturę? Najważniejszą rzeczą jest dowód osobisty! O nim nie można zapomnieć! Bez dowodu osobistego nie zostaniemy wpuszczeni na maturę! O pokazanie dokumenty przed wejściem do sali poprosi nas jeden z członków komisji egzaminacyjnej.

Kolejną ważną rzeczą, którą trzeba wziąć na maturę, jest długopis z czarnym wkładem! Najlepiej zabrać ze sobą też drugi, zapasowy. To dwie najważniejsze rzeczy, które trzeba zabrać na maturę. Co jeszcze?

Matura 2022: co można wnieść na salę?

Co jeszcze można zabrać na maturę? Co jest dopuszczalne przez komisję egzaminacyjną? Na maturę można zabrać jeszcze przybory przydatne do rozwiązania zadań, jak linijka, kalkulator, prosty cyrkiel. Na egzamin dojrzałości można także zabrać butelkę z wodą.

Matura 2022: czy można zabrać telefon? Czy na maturę można wnieść torebkę lub plecak?

Czy na maturę można zabrać telefon? Czy na salę można wnieść torebkę lub telefon? Niestety nie. Na maturę nie można zabrać telefonów komórkowych. Podobnie jest z torebkami i plecakami. Trzeba je zostawić przed wejściem na salę egzaminacyjną. Na maturę nie wolno również zabrać maskotki lub innego "talizmanu" na szczęście.

Wielkie gotowanie dla Ukrainy. Wiceprezydent Warszawy ugotował żurek

Matura 2022: Zobacz najlepsze MEMY o egzaminie dojrzałości!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE