Matty Cash w euforii po wygranym meczu! Teraz niech mi ktoś da wódkę

i

Autor: Twitter/Matty Cash Matty Cash w euforii po wygranym meczu! "Teraz niech mi ktoś da wódkę"

Matty Cash w euforii po wygranym meczu! "Teraz niech mi ktoś da wódkę"

2022-03-30 0:17

Polacy lecą do Kataru! To tam odbędzie się zasłużony mundial. Polacy awansowali dzięki zwycięstwu ze Szwecją na Stadionie Śląskim, pokonując ich 2:0. Matty Cash tuż po meczu opublikował wymowne zdjęcie z prośbą: "Teraz niech mi ktoś da wódkę"!

Piłkarska reprezentacja Polski po raz dziewiąty w historii, a drugi z rzędu wystąpi w mistrzostwach świata! Biało-czerwoni pokonali Szwedów 2:0 na Stadionie Śląskim. Tuż po ostatnim gwizdku w oczach trenera Czesława Michniewicza pojawiły się łzy. W szatni reprezentacji piłkarze skakali, krzyczeli i śpiewali poruszeni awansem.

"Teraz niech mi ktoś da wódkę"

W szczególny sposób głos po meczu zabrał młody zawodnik Matty Cash, który opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym wraz z kolegami popija piwo. Co więcej, pod fotografią umieścił intrygujący opis: "Teraz niech mi ktoś da wódkę".

Czytaj także: Polacy lecą na mundial! Biało-czerwoni pokonali Szwedów! Szaleństwo na Stadionie Śląskim!

To prawdopodobnie żartobliwe nawiązanie do "obietnicy" młodego piłkarza, który przed meczem powiedział, że jeśli Polska awansuje na mundial, ten jest gotowy spróbować polskiej wódki!

Matty Cash od niedawna ma polskie obywatelstwo. Wcześniej wraz z rodzicami mieszkał w Wielkiej Brytanii. Jak zdradziła jego mama w rozmowie z Super Expressem, Matty spróbował już m.in. polskich kotletów. Jak dodała pani Barbara, jeśli będzie chciał spróbować wódki, będzie mu życzyła "Sto lat".

Zobacz wideo!

Mama Matty'ego Casha: Jak wygramy, to wódka synowi nie zaszkodzi

QUIZ. Pamiętasz polskie teleturnieje lat 90.? Wytęż umysł i idź na całość!

Pytanie 1 z 10
„Kogo witam, kogo goszczę?” - tymi słowami witał się z graczami prowadzący teleturniej: