Próba porwania

i

Autor: screen twitter.com/NYPDTips Próba porwania

Matka uratowała dziecko przed UPROWADZENIEM - dosłownie wydarła je z auta porywacza [WIDEO]

2021-07-19 11:39

Tylko dzięki błyskawicznej reakcji matki, jej dziecko uniknęło porwania. Krążące po sieci nagranie pokazuje moment próby uprowadzenia 5-letniego chłopczyka i waleczność jego mamy, która dosłownie wyrywa go z samochodu porywacza. Wideo znajdziecie w naszym artykule.

Matka ratuje swoje dziecko przed porywaczem - wideo pokazujące tę dramatyczną sytuację od kilku dni krąży po sieci! Wydarzenia te rozegrały się 15 lipca w Nowym Jorku, w dzielnicy Queens. W niedziele zaś wideo pokazano w serwisach internetowych BBC i innych telewizji. Na nagraniu z kamery monitoringu miejskiego widzimy bordowy samochód zaparkowany przy krawężniku. W pewnym momencie wysiada z niego mężczyzna, który podbiega do idącej chodnikiem matki z trojgiem dzieci i chwyta jedno z nich - 5-letniego chłopczyka. Porywacz wsadza dziecko do auta i próbuje odjechać. Do akcji błyskawicznie przystępuje matka chłopca.

Alicja Tchórz po odstrzeleniu z igrzysk: Muszę się skonsultować z psychiatrą

Porywacza udało się zidentyfikować i aresztować. Jak się okazuje, miał wspólnika, którego również zarejestrowały kamery. Drugi mężczyzna wciąż jest poszukiwany.

Wyciągnęła dziecko przez uchylone okno samochodu

Porywacz działał szybko, ale determinacja matki okazała się skuteczna. Dosłownie wyrwała syna z samochodu przez na wpół otwarte okno. W późniejszych wywiadach matka stwierdziła, że zrobiła tylko to, co musiała. W akcji pomagały też osoby postronne, które próbowały blokować samochód. Wszystko można zobaczyć na poniższym nagraniu.