Mateusz Morawiecki nawiązuje do... Kilera. 'Ciekawe co na to Siara?'

2021-01-11 14:35
Orędzie Premiera Mateusza Morawieckiego
Autor: KPRM Orędzie Premiera Mateusza Morawieckiego

Mateusz Morawiecki nawiązuje do... Kilera. 'Ciekawe co na to Siara?' - Przeciw COVID-19 warto zaszczepić się przede wszystkim dla własnego zdrowia, ale szczepienie to także kwestia odpowiedzialności za innych - mamę, tatę, rodzeństwo, ukochanego dziadka czy babcię - powiedział w poniedziałek premier Mateusz Morawiecki. Premier do wpisu dołączył krótki filmik, na którym różne osby mówią, dla kogo się zaszczepią.

Mateusz Morawiecki nawiązuje do... Kilera. 'Ciekawe co na to Siara?'

- Dlaczego warto się zaszczepić? Przede wszystkim dla własnego zdrowia. Ale szczepienie to także kwestia odpowiedzialności za innych - mamę, tatę, rodzeństwo, ukochanego dziadka czy babcię. Wirusa chce w ten sposób wykończyć nawet legendarny taksówkarz Jerzy Kiler, czyli Cezary Pazura. Ciekawe co na to Siara? - napisał Morawiecki w poniedziałek 11 stycznia na Facebooku. Prócz tego premier załączył filmik na którym różne znane i nieznane osoby mówią, dla kogo się zaszczepią.

Film zobaczyć możecie poniżej!

Cezary Pazura zachęca do szczepień
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze