MAKABRA w pociągu: Mężczyzna przebrał się za Jokera i zaatakował pasażerów. SĄ RANNI [FOTO]

i

Autor: twitter.com

MAKABRA w pociągu: Mężczyzna przebrał się za Jokera i zaatakował pasażerów. SĄ RANNI [FOTO]

2021-11-02 13:07

Cukierek albo psikus - to najłagodniejsza wersja Halloween o jakiej mogli pomyśleć mieszkańcy Tokio. W pociągu do szło do prawdziwej makabry. Mężczyzna przebrany za filmowego Jokera postanowił zaatakować. Jest wielu rannych! Zobacz zdjęcia

Mężczyzna dźgnął nożem kilka osób i wywołał pożar w niedzielę wieczorem czasu lokalnego w pociągu w Tokio - poinformowała japońska policja. Jak podała agencja Kyodo, co najmniej 15 osób zostało rannych, w tym jedna poważnie.

Do ataku, za który odpowiedzialny jest 24-letni mężczyzna, doszło około godziny 20:00 miejscowego czasu. W sieci pojawiło się wiele nagrań z wczorajszego incydentu.

Do incydentu, który wywołał panikę wśród pasażerów, doszło w pobliżu stacji Kokuryo w 10-wagonowym pociągu jadącym do Shinjuku w centrum Tokio. Na nagraniu opublikowanym na Twitterze widać, jak ludzie wydostają się z pociągu przez okna.

Jak podają japońskie media, nie jest jasne, w jaki sposób aresztowany mężczyzna miał wywołać pożar. Według relacji rozprowadzał w wagonie płynną substancję.

Kamienica przystrojona na Halloween