Zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: fot. Policja

Lubelskie: 13 osób rannych po zderzeniu ciężarówki z busem

2022-01-24 8:16

Do tragicznego wypadku doszło dziś rano w miejscowości Zofiówka (Lubelskie). Na odcinku Łęczna - Lublin zderzył się samochód ciężarowy z busem. Obecnie zablokowana jest droga krajowa 92 na odcinku Łęczna - Lublin. 13 osób zostało rannych. Policja wyznaczyła objazdy.

Tragiczny wypadek na Lubelszczyźnie - 13 osób rannych

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 6.40 na 19. km drogi krajowej w Zofiówce. Na miejscu pracują służby. Zablokowana jest droga krajowa 92 na odcinku Łęczna - Lublin. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący samochodem ciężarowym poruszając się w kierunku Łęcznej, zjechał nagle na przeciwległy pas jezdni. W wyniku niespodziewanego manewru tył samochodu zaczepił o poruszającego się z naprzeciwka busa. Kierowca busa stracił panowanie nad samochodem, zjechał do przydrożnego rowu i przewrócił się na bok. Kierowca ciężarówki odjechał z miejsca zdarzenia. Obecnie trwają jego poszukiwania. W wypadku 13 osób zostało rannych. Na miejscu pracują służby. Droga jest w tej chwili zablokowana. Policja kieruje ruch na objazd przez Kijany.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Mrożące krew w żyłach sceny podczas protestu antyszczepionkowców w Lublinie. Mogło dojść do tragedii.