Finał loterii szczepionkowej: kiedy i jak sprawdzić czy wygrałeś? [TERMIN]

i

Autor: Tumisu z Pixabay Finał loterii szczepionkowej: kiedy i jak sprawdzić czy wygrałeś? [TERMIN]

Loteria Spisu Powszechnego – jak sprawdzić czy wygrałeś w FINALE? [TERMIN LOSOWANIA]

2021-07-14 12:13

Loteria Spisu Powszechnego kończy się 14 lipca wielkim finałem! W tym momencie jest już około tysiąc osób, które wygrało nagrody w ramach Loterii Spisu Powszechnego 2021! Jak sprawdzić czy jesteś w gronie szczęśliwców? Kiedy kolejne losowanie i nowe szanse na wygranie nagród? Co można wygrać? W wielkim finale planuje rozdać, aż 16 samochodów!

Loteria Spisu Powszechnego 2021 trwa i jak już wiemy, jest dokładnie 960 osób, które mogą cieszyć się z nagród. Przypomnijmy, że rozpoczęty początkiem kwietnia Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 jest obowiązkowy dla wszystkich! Dotyczy każdej osoby mieszkającej stale, bądź czasowo, na terenie Polski. Co ważne odbywa się co 10 lat. Zgodnie z decyzją Głównego Urzędu Statystycznego w losowaniu mogą wziąć udział jedynie osoby pełnoletnie, które po zakończonym spisie zgłoszą się do loterii, wyrażając chęć na wzięcie w niej udziału. W losowaniu można było wygrać karty przedpłacone o wartości 1000 zł – tych było aż 480 sztuk do wygrania, a także 500 zł – tych aż 980 sztuk. Dodatkowo w finale loterii do wygrania jest 16 samochodów Toyota Yaris. Jak sprawdzić czy wygrało się w loterii? Kiedy finałowe losowanie i nowe szanse na wygraną?

Spis treści

  1. Loteria Spisu Powszechnego – kiedy kolejne losowanie
  2. Loteria Spisu Powszechnego – gdzie oglądać losowanie?
  3. Loteria Spisu Powszechnego – jak sprawdzić wyniki?
  4. Loteria Spisu Powszechnego – co można wygrać w finale?

CZYTAJ TAKŻE: Spis powszechny 2021 - LOTERIA: co można wygrać? Jak wziąć udział?

Loteria Spisu Powszechnego – kiedy kolejne losowanie

Losowania w ramach Loterii Spisu Powszechnego trwają od maja. Pierwsze miało miejsce 7 maja, kolejne 21 maja. Odbyły się już wszystkie losowania zaplanowane w loterii, oprócz finału. Wielki finał zaplanowano na 14 lipca! W każdym losowaniu można było wygrać 160 kart przedpłaconych o wysokości 500 zł i 80 kart w wysokości 1000 złotych.

Loteria Spisu Powszechnego – gdzie oglądać losowanie?

W środę 14 lipca odbędzie się finałowe losowanie w ramach loterii. Te odbywają się o godzinie 12.00 na oficjalnym kanale YouTube Głównego Urzędu Statystycznego. Na kanale można obejrzeć wcześniejsze filmy z losowania szczęśliwców.

Loteria Spisu Powszechnego – jak sprawdzić wyniki?

Jeżeli do tej pory nie śledziliście wyników Loterii Spisu Powszechnego to wyniki z wcześniejszych losowań można sprawdzić na stronie GUS. Tam istnieją listy laureatów z każdego wcześniejszego losowania, które odbywają się od 7 maja. Łącznie było ich już sześć! 

  • 7 maja
  • 21 maja
  • 8 czerwca
  • 18 czerwca
  • 2 lipca
  • 9 lipca

Loteria Spisu Powszechnego – co można wygrać w finale?

W środę 14 lipca odbędzie się wielki finał Loterii Spisu Powszechnego. Główny Urząd Statystyczny poinformował, że rozlosowane zostaną nagrody główne, czyli 16 samochodów TOYOTA Yaris!

Donald Tusk z rodziną w knajpie w Chorwacji. Co zamawia?
Sonda
Czy weźmiesz udział w loterii Narodowego Spisu Powszechnego 2021