Kot stał się gwiazdą: przesiedział cały wykład w milczeniu!

i

Autor: lemurov.net Kot stał się gwiazdą: przesiedział cały wykład w milczeniu!

Kot stał się gwiazdą: przesiedział cały wykład w milczeniu!

2022-01-04 14:00

Czasami bywa tak, iż zwierzęta domowe oraz ich właściciele nie mogą bez siebie żyć. Właśnie taką miłość pokazuje historia Ba Doon, puszystego kota i jego właścicielki, która tak nie mogła rozstać się ze swoim kotem, iż zabrała go z sobą na uniwersytet. Co ciekawe, kot cały wykład grzecznie przesiedział pod biurkiem. Chyba zdawał sobie sprawę, iż jest tutaj nielegalnie.

Ba Doon jest bardzo przywiązany do swojej właścicielki o imieniu Wen, i jest naprawdę smutny, kiedy dziewczyna wychodzi i pozostawia go w domu samego. Ten problem z pewnością zna wielu właścicieli kotów. Zwierzaki te często są smutne pod naszą nieobecność. Jak więc rozwiązać ten problem? Studentka wpadła na prosty pomysł! Zabierze kota na uczelnie ze sobą.

Kot najwyraźniej wziął sobie do serca uwagę, iż nie może przebywać na wykładzie i cały czas siedział bardzo cicho. Studentka schowała go pod ławką a kot cały wykład grzecznie przy niej przesiedział. I chociaż sam czyn przyniesienia kota na uczelnie nie spotkał się z aprobatą wielu osób, to zachowanie uroczego kota podbiło wiele serc.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na [email protected]!

QUIZ. Jesteś prawdziwym katolikiem? Test wiedzy o Kościele. 100 proc. to cud!

Pytanie 1 z 15
W jaki dzień tygodnia katolicy powinni zachowywać „wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych”?