Kamil Grosicki

i

Autor: https://www.eska.pl/news/viki-gabor-walczy-z-dua-lipa-wielkie-starcie-fanki-z-idolka-aa-aMEZ-UBsF-xzVp.html

Euro 2024

Kamil Grosicki - wiek, dziewczyna, zarobki, Instagram i inne informacje o piłkarzu

2024-06-24 13:22

Kamil Grosicki - od 2021 roku pomocnik Pogoni Szczecin, a od 2008 roku piłkarz reprezentacji Polski w piłce nożnej. Na boisku dał się poznać jako ambitny sportowiec, który łatwo nie odpuszcza. Jaki jest prywatnie? Co powinniśmy wiedzieć o pomocniku reprezentacji Polski?

Kamil Grosicki żegna się z polską reprezentacją

Jak grom z jasnego nieba spadła dzisiaj (24 czerwca 2024) na polskich kibiców informacja o zakończeniu kariery reprezentacyjnej Kamila Grosickiego. Tym bardziej, że jeszcze w piątkowym meczu z Austrią na Euro 2024 zobaczyliśmy go na boisku. Wszedł w 75. minucie i tym samym stał się najstarszym polskim piłkarzem, który zagrał na tak wielkiej imprezie. 21 czerwca miał dokładnie 36 lat i 13 dni. Czy wyjdzie na murawę także we wtorkowym meczu z Francją? Tego nie wiemy, ale Grosik ma marzenie - przed oficjalnym zakończeniem kariery chciałby wystąpić przed polskimi kibicami na Stadionie Narodowym. Miejmy nadzieję, że mu się uda!

Kamil Grosicki - wiek, dziewczyna, zarobki, Instagram i inne informacje o piłkarzu

Kamil Grosicki nazywany też TurboGrosik to polski piłkarz grający na pozycji pomocnika. Na ESKA.pl sprawdziliśmy, jakich informacji o piłkarzu szukacie najczęściej i odpowiadamy na wasze pytania!

Kamil Grosicki - wiek, wzrost

Urodził się 8 czerwca 1988 roku w Szczecinie. W tym roku skończy 33 lata. Ma 180cm wzrostu, waży 78kg. Grosicki, swoją karierę piłkarską, rozpoczął w Pogoni Szczecin. Następnie w 2007 roku trafił do Legii Warszawa. Piłkarz w tamtym okresie był uzależniony od hazardu, co spowodowało, że pod koniec 2007 przebywał na specjalnej terapii odwykowej na Mazurach.

Kamil Grosicki - dziewczyna, instagram

Dominika Grosicka już od 7 lat jest żoną piłkarza Kamila Grosickiego. Poznali się, kiedy Dominika była już mamą - urodziła synka w bardzo młodym wieku. Miała zaledwie 17 lat, kiedy zaszła w ciążę. Para ma dwójkę dzieci - córeczkę Maję i synka Marcela z poprzedniego związku Dominiki. Co ciekawe, Kamil Grosicki ma także młodszą siostrę Kornelię (ur. w 1999 roku), która trenuje piłkę nożną w klubie Olimpia Szczecin.

Piłkarz aktywny jest na portalach społecznościowych. Kamila Grosickiego na Instagramie obserwuje ponad 447tys. tysięcy osób. Na platformie można go znaleźć pod nazwą: kamilgrosicki10. Zamieszcza tam zdjęcia z meczów, treningów, ale i prywatne fotografie z żoną i dziećmi.

Kamil Grosicki – zarobki

Zarobki Kamila Grosickiego są naprawdę imponujące. W 2011 roku piłkarz mógł się pochwalić zarobkami przekraczającymi 4,3 mln zł. 

QUIZ EURO 2024. Żony i partnerki polskich piłkarzy. Dopasuj!

Pytanie 1 z 8
Prościej się nie da! Na zdjęciu widzimy ukochaną...
Żony piłkarzy
POJECHALIŚMY NA NIEMIECKI ORLEN NA EURO 2024 *mają gorzej* | Euro Express