McDonald' s

i

Autor: se.pl Jedzenie z McDonalda do końca życia za darmo? Jest na to sposób! Jaki?

Jedzenie z McDonalda do końca życia za darmo? Jest na to sposób!

2022-01-27 13:00

Co jakiś czas sieć restauracji McDonald's wydaje tz. "złote karty". Jeśli ktoś stanie się takim posiadaczem takiej karty ma możliwość dożywotniego jedzenia w sieci restauracji McDoanld's Jak stać się posiadaczem złotej karty McDonald's? Istnieje na to kilka sposobów.

Sieć McDonald od lat prowadzi akcje promocyjne nagradzające swoich klientów na przeróżne sposoby. Jedną z takich możliwości jest pozyskanie złotej karty McDonald's, która upoważnia do dożywotniego jedzenia za darmo w dowolnej restauracji McDonald's. Co zrobić aby stać się posiadaczem takiej karty? Nie jest to takie proste.

Warto zaznaczyć, iż złote karty McDonald's nie tak dawno były dostępne tylko dla nielicznych. Posiadaczem takiej karty jest m.in. Bill Gates. Posiadaczami kart jest więc bardzo wąskie grono ludzi.

Co ważne, o wręczeniu karty decyduje nie tyle sama sieć, ile właściciel danej franczyzy, czyli konkretnej restauracji. I tutaj jest szansa abyśmy zostali uhonorowani. Taki przypadek miał miejsce m.in. w 2013 roku kiedy to złotą kartę uzyskał Charles Ramsey, który podczas wizyty w McDonald's w Ohio ruszył na pomoc trzem kobietom, które próbowano uprowadzić. Po raz pierwszy na podobne wyróżnienie zdecydowano się w 1965 roku, by uhonorować jednego z najbardziej lojalnych klientów sieci.

Jednak jeśli nie zostaniemy lokalnym superbohaterem, jeszcze nic straconego. Co jakiś czas restauracja sieć urządza konkurs podczas której można wygrać taką kartę. Jednak nie są to tanie rzeczy. Ostatni raz taki przypadek miał miejsce w 2018 roku. Nagroda miała jednak termin ważności, wynoszący 50 lat. Jej wartość oszacowano na 52 350 dolarów.

Kiedy udać się do psychodietetyka?

W Polsce jednak nikt szczęśliwym posiadaczem karty jeszcze nie został.

Złotą kartę możemy otrzymać, jednak jest to bardzo mało prawdopodobne. Istnieje za to inna opcja. McDonald's VIP Gold Card. Kilka lat temu sieć zorganizowała konkurs w którym do wygrania było właśnie 10 takich kart. Czym one się różnią od złotych kart? Zwycięzcy mogli tylko liczyć na jeden darmowy posiłek tygodniowo. Bardziej prawdopodobne jest więc to, iż sieć powtórzy kiedyś konkurs i uda się nam wygrać właśnie taką kartę. 

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!