Jak nalewać mleko z kartonu, by nie chlapało? Wystarczy jeden PROSTY trick! [WIDEO]

2021-02-19 9:44
Jak nalewać mleko z kartonu, by nie chlapało? Wystarczy jeden PROSTY trick
Autor: Screen z YouTube Jak nalewać mleko z kartonu, by nie chlapało? Wystarczy jeden PROSTY trick

Jak nalewać mleko z kartonu, by nie chlapało na wszystkie strony świata? Choć pytanie to wydaje się banalne, wiele osób wciąż ma z tym problem. Wszystkiemu winny jest sposób, w jaki obchodzimy się z kartonem. Okazuje się, że jeden prosty trick wystarczy, by już nigdy więcej podczas nalewania mleka czy soku nie ubrudzić całego blatu lub świeżo wypranej koszulki.

Dla wielu osób nalanie mleka czy soku z kartonu jest nie lada wyzwaniem. Istnieje jednak prosty, sprawdzony sposób, dzięki któremu unikniemy rozlanego napoju na blacie czy plam na świeżo wypranej koszuli. W sieci możemy znaleźć mnóstwo filmików instruktażowych na ten temat. Poniżej możesz obejrzeć jeden z nich.

ZOBACZ TEŻ: Jak założyć kostkę do WC? Cały czas ROBILIŚMY TO ŹLE! Nagranie z TikToka hitem internetu

Jak nalewać mleko z kartonu, by nie chlapało? Prosty i sprawdzony sposób

Żeby nalać mleko lub sok wystarczy, że odwrócimy karton tak, by otwór znajdował się bliżej nas niż szklanki. Wówczas napój z dna opakowania pokona dłuższy dystans, zanim dotrze do kubka. Spowoduje to, że wypełni go z mniejszą siłą i tym samym nie zacznie chlapać.

Raport z anteny 18.02, godz.10

Uwielbiasz fast foody? Przekonajmy się! Dopasuj ich nazwy do zdjęcia [QUIZ]

Pytanie 1 z 15
Fast food z obrazka to:
Uwielbiasz fast foody? Przekonajmy się! Dopasuj ich nazwy do zdjęcia
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze