Jak założyć kostkę do WC? Cały czas ROBILIŚMY TO ŹLE! Nagranie z TikToka hitem internetu

2021-02-09 9:38
Jak poprawnie używać zawieszek do WC? Wideo z TikToka stało się hitem internetu
Autor: TikTok Jak poprawnie używać zawieszek do WC? Wideo z TikToka stało się hitem internetu

Jak prawidłowo zamontować kostkę do WC? Wydawać by się mogło, że to nic skomplikowanego, a jednak większość osób robi to źle. Z błędu postanowiła wyprowadzić nas jedna z użytkowniczek TikToka, która nagrała krótki filmik z instruktażem dotyczącym aplikacji odświeżacza. Ten prosty trick zaskoczy niejedną osobę!

Jak poprawnie zamontować kostkę do WC? Wideo z TikToka stało się hitem internetu

Life hackerzy to nie pierwsze osoby, które opracowują sposoby na ułatwienie sobie życia. Za to ich filmy, które umieszczają w sieci, biją rekordy popularności! Przykładem jest najnowsze wideo jednej z użytkowniczek TikToka, która dopiero w wieku 36 lat dowiedziała się, jak poprawnie wieszać kostkę do WC.

Okazuje się, że większość osób zawiesza ją na brzegu toalety - w miejscu gdzie mamy najsilniejszy strumień wody. Nagranie z TikToka pokazuje, że jest to błąd, a prawidłowy montaż zaskoczy z pewnością niejedną osobę. Wystarczy, że zamiast na siedzisku, zaczepimy zawieszkę tuż pod spodem muszli. Ten prosty trick zadziała jednak tylko w przypadku, gdy posiadamy sedes z tzw. kołnierzem.

Morsowanie bez wychodzenia z domu | ESKA XD - Fit vlog #15
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze