Co to jest instrybutor? I dlaczego nie należy do niego strzelać? Nowy HIT internetu!

2021-03-01 11:12
Instrybutor nie ucierpiał w trakcie akcji policji
Autor: PAP/Marcin Bielecki Instrybutor nie ucierpiał w trakcie akcji policji

Instrybutor narodził się na stacji benzynowej w Rymaniu (woj. zachodniopomorskie) i błyskawicznie zyskał ogromną popularność. W sieci zaroiło się od memów na jego temat, trafił też do Google Maps. Co to jest instrybutor? Jak należy się z nim prawidłowo obchodzić? Poznajcie nowy kultowy zwrot, który na pewno wejdzie do potocznego języka!

W nocy z 27 na 28 lutego na stacji benzynowej w Rymaniu działy się rzeczy rodem z filmów sensacyjnych. Do zgłoszenia o agresywnie zachowującej się kobiecie przyjechała policja. Kobieta działała kompletnie irracjonalnie. W pewnym momencie wjechała samochodem w budynek stacji!  Obsługa i inni kierowcy krzyczeli do policjantów, aby ci strzelali w opony. Na filmiku, który trafił do sieci widać, że mundurowi nie bardzo wiedzą, jak zareagować. Dopiero po chwili zaczynają strzelać. 

W instrybutor nie strzel człowieku! - zaczął krzyczeć jeden z mężczyzn, prawdopodobnie autor nagrania. Zobaczcie sami, ale uważajcie na wulgarne słownictwo!

Co to jest instrybutor?

Czym jest instrybutor? Słowniki są bezradne - nie ma takiego słowa. O co więc chodziło krzyczącemu mężczyźnie? Prawdopodobnie emocje wzięły górę i doszło do przejęzyczenia. Najpewniej chodziło o dystrybutor paliwa, czyli urządzenie, z którego trafia paliwo do baku samochodu i jednocześnie naliczana jest należność za tankowanie. Pocisk, który trafiłby w instrybutor… tzn. w dystrybutor, mógłby doprowadzić do eksplozji. 

W sieci pojawiły się memy z instrybutorem
Autor: Kwejk.pl W sieci pojawiły się memy z instrybutorem

Policjanci na stacji w Rymaniu nie strzelali celnie i auto odjechało. 37-letnia kobieta, która nim kierowała, sama zgłosiła się na komisariat, ale w oddalonym o ponad 50 km Koszalinie. Była trzeźwa. Trwa ustalanie, czy nie była pod wpływem innych środków odurzających. 

Instrybutor w Google Maps

Tymczasem instrybutor zdążył już trafić do dziesiątek memów, a także do Google Maps. To słowo przypisano do adresu stacji benzynowej w Rymaniu. W ten sposób będzie bardzo łatwo do niej trafić (na stację, nie w instrybutor) i być może stanie się atrakcją turystyczną tej małej miejscowości. 

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze