Instrybutor podbija internet! Powstało już mnóstwo MEMÓW z nowym słowem [GALERIA]

2021-03-03 15:53
Słowo instrybutor od sobotniej nocy pojawiło się w dziesiątkach memów
Autor: kolaż: Google Street View/Kwejk.pl Słowo "instrybutor" od sobotniej nocy pojawiło się w dziesiątkach memów

Pomysłowość internautów nie zna granic! Okazuje się, że już nawet Leonardo DiCaprio skomentował pojawienie się instrybutora. Nowe słowo, które zdobyło popularność dzięki nagraniu ze stacji benzynowej w Rymaniu, weszło do potocznego języka. Zobaczcie galerię memów, które pojawiły się w ostatnich dniach!

Co to jest instrybutor? To słowo poznaliśmy dzięki nagraniu z akcji policji na stacji benzynowej w Rymaniu (woj. zachodniopomorskie). Mundurowi próbowali zatrzymać agresywnie zachowującą się kobietę, która wjechała samochodem w budynek stacji. Obsługa i inni kierowcy krzyczeli do policjantów, aby ci użyli broni i strzelali w opony. Na filmiku, który trafił do sieci widać, że mundurowi nie bardzo wiedzą, jak zareagować. Dopiero po chwili zaczynają strzelać. 

“W instrybutor nie strzel człowieku!” - krzyczał jeden z mężczyzn, prawdopodobnie autor nagrania. 

Instrybutor zdążył już trafić do dziesiątek memów oraz do Google Maps, gdzie to słowo przypisano do adresu stacji benzynowej w Rymaniu. 

Raport z Anteny 03.03
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze