Czy IKEA jest otwarta? Sprawdź, czy można robić zakupy w sklepach sieci IKEA od 27 marca

2021-03-26 7:40
Czy IKEA jest otwarta? Sprawdź, czy zrobisz zakupy w sklepach sieci IKEA od 20 marca
Autor: pixabay.com Czy IKEA jest otwarta? Sprawdź, czy zrobisz zakupy w sklepach sieci IKEA od 20 marca do 9 kwietnia

Rząd zdecydował o wprowadzeniu twardego lockdownu w Polsce. Nowe obostrzenia obowiązywać będą w naszym kraju od soboty 27 marca do 9 kwietnia. W tym czasie zamknięte będą nie tylko sklepy odzieżowe czy obuwnicze, ale również meblowe oraz budowlane. Co w takim razie z IKEĄ? Czy będzie otwarta? Odpowiadamy.

Ze względu na pogarszającą się sytuację epidemiczną w kraju, rząd zdecydował o wprowadzeniu TWARDEGO LOCKDOWNU w całym kraju od soboty 27 marca do piątku 9 kwietnia. Oznacza to, że w tym czasie w dalszym ciągu zamknięte pozostaną kina, teatry, baseny, hotele oraz galerie handlowe z wyjątkiem niektórych sklepów takich jak sklepy spożywcze, drogerie czy apteki. Do tego dochodzi m.in. zamknięcie wielkopowierzchniowych sklepów budowlanych oraz meblowych. Czy to oznacza, że sklepy sieci IKEA również będą zamknięte?

Twardy lockdown w Polsce od 27 marca. Czy IKEA jest otwarta?

Niestety w związku z decyzją rządu o zamknięciu sklepów meblarskich oraz budowlanych IKEA również będzie nieczynna. - Zgodnie z obostrzeniami ogłoszonymi na konferencji Premiera i Ministra Zdrowia, od najbliższej soboty, tj. 27 marca do dnia 9 kwietnia włącznie, wszystkie sklepy IKEA będą zamknięte. Oczekując na publikację rozporządzenia wprowadzającego nowe obostrzenia epidemiczne przygotowujemy się na przeniesienie całości sprzedaży do kanałów online poprzez stronę IKEA.pl oraz w Aplikacji mobilnej IKEA - czytamy w oficjalnym komunikacie IKEI.

CZYTAJ TEŻ:

Ostatni dzień na zrobienie zakupów w IKEI, przed wprowadzeniem twardego lockdownu, wypada w piątek 26 marca. - Do czasu wejścia w życie zapowiedzianych przepisów wszystkie sklepy IKEA w Polsce, w tym także sklepy zlokalizowane w centrach handlowych, są otwarte dla klientów, przy zachowaniu obowiązujących zasad bezpieczeństwa sanitarnego - zapewnia sieć sklepów IKEA.

Raport z anteny 24.03, godz.10
Sonda
Czy przestrzegasz obowiązku noszenia maseczek w sklepie?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze