Autor: AP Iga Świątek - Rebecca Peterson O KTÓREJ GODZINIE gra Iga Świątek dzisiaj Polka czeka na mecz w II rundzie Roland Garros Iga Świątek GODZINA meczu dzisiaj 3.06

Iga Świątek w III rundzie French Open. Polka nie dała szans Szwedce

2021-06-03 20:05

Iga Świątek bardzo pewnie pokonała Rebecce Peterson i pewnie zameldowała się w III rundzie wielkoszlemowego French Open. Polka wygrała 6:1 i 6:1 a cały mecz trwał zaledwie godzinę i jedną minutę.

Iga Świątek pokonała szwedzką tenisistkę Rebeccę Peterson 6:1, 6:1 w 2. rundzie wielkoszlemowego French Open. Polka nie dała szans swojej rywalce. Cały mecz trwał zaledwie godzinę oraz jedną minutę. Spotkanie było jednostronne, Polka oddała swojej rywalce zaledwie dwa gemy. O awans do 1/8 finału paryskiej imprezy rozstawiona z "ósemką" tenisistka zagra z Estonką Anett Kontaveit (30.).

To dziewiąty mecz z rzędu Świątek w turnieju na kortach im. Rolanda Garrosa, który wygrała bez straty seta. Na otwarcie w tegorocznej edycji w poniedziałek, w dniu 20. urodzin, pokonała swoją przyjaciółkę Słowenkę Kaję Juvan 6:0, 7:5.