GIGANTYCZNE opóźnienia pociągów. Wiemy, co się dzieje!

2022-05-20 17:16
GIGANTYCZNE opóźnienia pociągów. Wiemy, co się dzieje!
Autor: Wikipedia, CC, 2017, Fot. Adrian Grycuk GIGANTYCZNE opóźnienia pociągów. Wiemy, co się dzieje!

Gigantyczne opóźnienia pociągów w Warszawie! Chodzi nie tylko o połączenia miejscowościami w woj. mazowieckim, ale w całej Polsce. Rekordzista spóźnia się ponad dwie godziny. Opóźnienia stale rosną. Co się dzieje? Kiedy pociągi zaczną jeździć? Sprawdź!

Nawet ponad dwugodzinne opóźnienia łapią pociągi w Warszawie! 130 minut opóźniony jest skład do Raciborza, 70 minut - do Bydgoszczy. Uszkodzona została sieć trakcyjna między Warszawą centralną a Warszawą zachodnią.

Na Dworcu Zachodnim jest jedna z naszych czytelniczek. - Mnóstwo ludzi, większość nie wie, co ma ze sobą zrobić. Stoją i po prostu patrzą na tablice. Część osób po prostu chodzi w tę i w drugą stronę. Nikt nie wie, kiedy pociągi przyjadą - informuje.

- Czekam na pociąg do Krakowa, on zniknął z rozkładu, kolejny stoi na peronie już 55 min, inne połączenia kierują na Śródmieście, a jeszcze inne nagle maja opóźnienie po godzinie. Jest wielki chaos - informuje kolejna czytelniczka.

Strona portalpasazera.pl, na której powinny znajdować się informacje dotyczące aktualnych utrudnień i opóźnień nie działa.

Portal Pasażera
Autor: portalpasazera.pl Portal Pasażera

Awarią zajmują się już służby, ale nie wiadomo na razie, jak długo potrwają utrudnienia w ruchu.

Poradnik Zdrowie: Żyję z otyłością

QUIZ: Radio, winyle i kasety w PRL-u. Czego się wtedy słuchało?

Pytanie 1 z 10
W utworze „Aqualung” Jethro Tull, wielkim przeboju początku lat 70., padają słowa - Czuję się jak:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze