Elon Musk

i

Autor: Wikimedia Commons/Daniel Oberhaus Elon Musk wyzywa Władimira Putina na pojedynek. "Stawką jest Ukraina"

Elon Musk wyzywa Władimira Putina na pojedynek. "Stawką jest Ukraina"

2022-03-14 18:20

Musk kontra Putin? O co chodzi? Elon Musk w mediach społecznościowych wyzwał na pojedynek Władimira Putina. Amerykanin podkreślił, że "stawką tej walki będzie Ukraina".

Elon Musk wyzywa Władimira Putina na pojedynek. "Stawką jest Ukraina"

W poniedziałek, 14 marca Elon Musk na swoim profilu na Twitterze zamieścił interesujący wpis. Amerykański przedsiębiorca wyzwał na pojedynek Władimira Putina. Co dokładnie pojawiło się we wpisie?

Niniejszym wyzywam Władimira Putina na pojedynek. Stawką jest Ukraina - napisał Musk w mediach społecznościowych.

Po czym dodał po rosyjsku:

Czy przyjmujesz to wyzwanie?

Koncert dla Ukrainy na bydgoskiej Wyspie Młyńskiej

Musk może jednak nie otrzymać odpowiedzi od rosyjskiego prezydenta. Putin nie ma bowiem swojego konta na Twitterze, wątpliwe jest również to, że ta wiadomość do niego dotrze.

Musk natomiast po raz kolejny pokazuje swoje wsparcie dla Ukrainy. Przypomnijmy, że na początku konfliktu na prośbę ukraińskich władz uruchomił na jej terenie system Starlink - czyli telekomunikacyjne satelity przeznaczone do dostarczania internetu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE