Dwulatka zagryzła węża.

i

Autor: pixabay/Twitter

Dwulatka zagryzła węża! Zrobiła to z zemsty

2022-08-18 10:25

Takie sytuacje bywają tylko w filmach...ale ta wydarzyła się naprawdę. Widoczna na zdjęciu słodka dwulatka zagryzła węża. Zrobiła to z zemsty, po tym jak gad ukąsił ją w wargę. Więcej informacji znajdziecie w naszym artykule.

Ta niecodzienna sytuacja miała miejsce 10 sierpnia w Turcji, we wiosce Kantar. Dwulatka tego dnia bawiła się w ogrodzie przed domem. Kiedy przypełzał do niej 50 centymetrowy wąż, zaciekawiona wzięła go ręce. Gad ukąsił ją w wargę, a dwulatka nie pozostała mu dłużna. Ugryzła go z całej siły. Zwierzę nie przeżyło. 

Krzyk ugryzionej dziewczynki usłyszeli jej opiekunowie, którzy ruszyli na pomoc. Kiedy wyszli przed dom, zobaczyli dwulatkę z ukąszeniem na twarzy oraz nieżywego węża. 

Dziewczynka trafiła do Bingol Maternity and Children's Hospital, gdzie okazało się, że jej zdrowiu nic nie zagraża. Dwulatka miała naprawdę dużo szczęścia, czego nie można powiedzieć o wężu. 

Starcie dwulatki z gadem skomentował jej ojciec. 

- Allah ją ochronił, naprawdę - powiedział Mehmet Ercan lokalnym mediom. 

PARADA WOLNOŚCI Łódź 2022
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE