Dawid Kownacki- wiek, dziewczyna, Fortuna Düsseldorf, Instagram. Kim jest napastnik polskiej reprezentacji?

2021-06-19 15:34 A.F
Dawid Kownacki- wiek, dziewczyna zarobki, Instagram. Kim jest napastnik polskiej reprezentacji?
Autor: Print Screen/ https://www.youtube.com/watch?v=GzFOcYWNwFY Dawid Kownacki- wiek, dziewczyna zarobki, Instagram. Kim jest napastnik polskiej reprezentacji?

Dawid Kownacki to jeden z zawodników piłkarskiej reprezentacji Polski. Każdy będzie mógł podziwiać jego grę podczas EURO 2021. Wzbudza on także spore zainteresowanie wśród internautów. Co wiadomo na temat futbolisty? Z naszego artykułu dowiecie się między innymi, czy ma dziewczynę, jakie są jego zarobki oraz gdzie aktualnie gra. Sprawdźcie poniżej.

Dawid Kownacki: wiek, dziewczyna, dziecko, instagram, Fortuna Duesseldorf - między innymi takie zapytania dotyczące polskiego piłkarza pojawiają się w wyszukiwarce internetowej. To zainteresowanie jest w pełni zrozumiałe. Dawid Kownacki znajduje się wśród piłkarzy reprezentacji Polski. Okazuje się, że oczywiście oprócz jego piłkarskich umiejętności i występów na murawie boiska, Dawie Kownacki ma bardzo interesujące życie prywatne. Dlatego właśnie zebraliśmy kilka najciekawszych informacji na temat atrakcyjnego piłkarza. W dalszej części artykułu przeczytacie miedzy innymi, co wiadomo o związkach piłkarza, jego zarobkach, czy grze w klubach.

Dawid Kownacki - wiek 

Ile lat ma Dawid Kownacki? Piłkarz przyszedł na świat w Gorzowie Wielkopolskim 14 marca 1997 r. Ma 24 lata.

Dawid Kownacki - wzrost 

Dawid Kownacki ma fantastyczne predyspozycje do gry w piłkę nożną. Jego wzrost to 18 cm, w związku z czym, doskonale odnajduje się na boisku na pozycji napastnika.

Dawid Kownacki - partnerka, dziecko 

Piłkarz związany jest z fotomodelką Aleksandrą Adamczak. W grudniu 2018 para ogłosiła, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka. 4 kwietnia 2019 roku na Twitterze Dawid Kownacki poinformował, że na świat przyszła jego córka Lena.   

Dawid Kownacki - Fortuna Duesseldorf

31 stycznia 2019 r ogłoszono wypożyczenie Dawida Kownackiego do niemieckiego zespołu Fortuny Düsseldorf na czas do końca sezonu Bundesligi 2018/2019 z jednoczesnym prawem tego klubu do pierwokupu piłkarza po zakończeniu okresu wypożyczenia. W zespole tym zadebiutował 6 lutego 2019 w spotkaniu Pucharu Niemiec przeciwko FC Schalke 04 wchodząc na boisko w 56. minucie za Marvina Duckscha i notując asystę przy trafieniu Rouwena Henningsa. Pierwsze dwie bramki w Bundeslidze strzelił 2 marca 2019 w wyjazdowym spotkaniu z FC Schalke 04 wygranym przez jego zespół 4:0. 

Dawid Kownacki - Instagram

Kownacki lubi także na bieżąco informować na instagramie swoich fanów, co się dzieje u niego w życiu. Na jego koncie można znaleźć zdjęcia z ważnych piłkarskich meczy, i tych bardziej prywatnych chwil.

Raport z Anteny 10.06
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze