Dała kelnerce napiwek, by oblała jej teściowa na weselu. Kwota zwala z nóg!

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Dała kelnerce napiwek, by oblała jej teściową na weselu. Kwota zwala z nóg!

2022-05-09 12:35

Relacje z teściową są już obiektem żartów od lat. Czasem jednak konflikt się zaostrza i przestaje być śmiesznie. Nietypową historię walki na weselu opowiedziała jedna z kelnerek. O co poszło? Teściowa postanowiła przyjść na ślub w... białej sukni. Panna młoda nie mogła tego znieść i zapłaciła spory napiwek za zniszczenie kreacji przyszłej ,,mamy"!

Ślub to najpiękniejszy moment w życiu każdej pary. Wspominać będą go przez całe lata oni sami i ich goście. To wesele na pewno utkwi w głowie szczególnie mamie pana młodego. Z jakiego powodu? Kobieta nie posłuchała głosu rozsądku, ani  przesądów i postanowiła na weselu syna wyglądać najpiękniej jak potrafiła. Niestety, czy to złośliwie, czy po prostu przez niewiedzę postawiła na fatalną kreację wieczorową!

Zabudowa kuchenna - od czego zacząć? Webinar: Jak zaplanować niedużą kuchnię

Dała kelnerce napiwek za oblanie teściowej!

Kelnerka z Wielkiej Brytanii, znana na TikToku jako Chloe_Beee zamieściła w mediach społecznościowych nietypowe nagranie. Film obejrzano już ponad milion razy! Kobieta podzieliła się historią, która jej się przydarzyła, gdy pracowała jako kelnerka. Panna młoda poprosiła ją by wylała sos na białą sukienkę teściowej. Chloe zgodziła się.

Oblana kobieta po całym incydencie musiała zmienić swój stój. W tym celu opuściła imprezę i udała się do domu. Kelnerka otrzymała natomiast od uszczęśliwionej panny młodej napiwek w wysokości... 55 funtów, czyli około 300 polskich złotych! Nic więc dziwnego, że Chloe wspomina całe wydarzenie jako zaskakujące ale z pozytywnym dla niej finałem. 

Czy teściowa rzeczywiście zasłużyła na taki los?

QUIZ. Dobry kierowca powinien o tym wiedzieć

Pytanie 1 z 12
Kojarzysz to wnętrze? To jest auto marki...
Co to za wnętrze?