dyskoteka

i

Autor: wikipedia.pl Luzowanie obostrzeń. Dyskoteki, kina i teatry z nowymi limitami

Czy kluby i dyskoteki będą ponownie otwarte? Minister Zdrowia zabrał głos!

2021-06-02 9:50

Czy kluby i dyskoteki będą ponownie otwarte? Minister Zdrowia zabrał głos! Od 6 czerwca rząd zapowiedział wprowadzenie kolejnych etapów luzowania obostrzeń. Na tej liście ponownie nie znalazły się kluby i dyskoteki. Jak powiedział Minister Zdrowia otwarcie klubów i dyskotek będzie omawiane przy okazji kolejnych luzowań, czyli po 26 czerwca. Do tego czasu dyskoteki oficjalnie pozostają zamknięte.

Kiedy otwarcie dyskotek i klubów? Podczas środowej konferencji prasowej Minister Zdrowia Adam Niedzielski zapowiedział, iż dyskoteki oraz kluby pozostaną zamknięte przynajmniej do kolejnego etapu luzowania obostrzeń - czyli do 26 czerwca. Do tego czasu kluby oraz dyskoteki oficjalnie pozostaną zamknięte.

200 dni walczył z COVIDEM

KIEDY OTWARCIE DYSKOTEK I KLUBÓW?

Dyskoteki i kluby pozostają już od długiego czasu zamknięte. Przynajmniej oficjalnie, ponieważ nieoficjalnie wiele z nich działa. Podczas środowej konferencji prasowej Minister Zdrowia, Adam Niedzielski zapowiedział luzowanie kolejnych obostrzeń. Co ciekawe, na liście luzowań nie znalazły się dyskoteki oraz kluby. Przynajmniej do 26 czerwca nic się nie zmieni. Wszystkie kluby oraz dyskoteki pozostaną zamknięte.

- Dyskoteki na razie postaną zamknięte. Usiądziemy do tej sprawy przy okazji kolejnej próby luzowania obostrzeń. Nastąpi to nie wcześniej niż 26 czerwca. Do tego czasu dyskoteki będą zamknięte - powiedział Minister Zdrowia Adam Niedzielski.

Kiedy dyskoteki i kluby zostaną więc ponownie otwarte? Do 26 czerwca kluby i dyskoteki będą zamknięte. Być może zostaną one otwarte pod koniec czerwca, jednak taka deklaracja ze strony Ministra nie padła.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]