Kobieta spada na tory

i

Autor: https://www.facebook.com/KRPZTT/ Kobieta spada na tory

Chciała wskoczyć do jadącego pociągu - SPADŁA NA TOROWISKO! Zobaczcie szokujące wideo

2022-01-27 10:55

Pociąg już ruszał, gdy na peronie pojawiły się dwie spóźnione pasażerki. Jednej udało się dostać do środka. Druga, przy próbie wejścia do wagonu, spadła na torowisko. Wydarzenie zarejestrowała kamera monitoringu. Wideo obejrzycie w naszym artykule.

Nagranie ze stacji kolejowej w słowackiej Trnawie jest szokujące! Widzimy na nim kobietę usiłującą wejść do jadącego pociągu. Spóźnionej pasażerce nie udaje się dostać do wagonu i... spada na tory! Kamera monitoringu zarejestrowała także reakcję pasażerów - przerażeni stają przy krawędzi peronu, zaś pociąg nabiera prędkości. Pośpiech, nieuwaga, brak rozsądku - to wszystko mogło doprowadzić do makabrycznej tragedii. Cud, że kobiecie nic się nie stało. Wpadając w szczelinę nie dostała się pod koła składu. Pociąg zatrzymał się po chwili, a nieroztropną pasażerkę szybko wyciągnięto. Na poniższym wideo zobaczycie, jak wyglądała cała sytuacja.

Kiedy udać się do psychodietetyka?

Kobiety zostaną pociągnięte do odpowiedzialności

Kobieta (73-latka) nie doznała żadnych obrażeń. Dochodziła do siebie siedząc na ławce na peronie. Pasażerce oraz jej koleżance, której chwilę przed wypadkiem udało się wsiąść do ruszającego pociągu, grożą mandaty w wysokości 500 euro. Konsekwencje wyciągnie też zapewne kolej, ponieważ z powodu całego zamieszania skład miał 30-minutowe opóźnienie.