Cena oleju napędowego wyhamowała. Ile będziemy płacili

i

Autor: pixabay.com, zdjęcie ilustracyjne Cena oleju napędowego wyhamowała. Ile będziemy płacili?

Cena oleju napędowego drastycznie rośnie. Ile zapłacimy za paliwa?

2022-06-22 21:05

Gigantyczne ceny paliw! Olej napędowy przed wakacyjnymi wyjazdami drastycznie drożeje - w ciągu ostatniego tygodnia zanotowano podwyżki o 16 groszy! Ile kosztuje litr? Jakie są ceny paliw? Sprawdź!

Olej napędowy przed wakacyjnymi wyjazdami drastycznie drożeje - litr kosztuje przeciętnie już 7,89 zł! - W ciągu ostatniego tygodnia zanotowano podwyżki o 16 groszy - podał portal e-petrol.pl.

Czytaj także: Będzie tańsze paliwo! Jest zapowiedź Daniela Obajtka. Podał datę!

Gdzie najtańszy olej napędowy? 

Paliwo to najtańsze jest w województwie łódzkim gdzie kosztuje średnio 7,83 zł, a najdroższe na Podlasiu gdzie za litr zapłacimy 7,91 zł.

Gdzie najtańsza benzyna Pb95?

W ostatnim tygodniu benzyna Pb95 potaniała "o zaledwie 2 grosze" i w sprzedaży detalicznej kosztuje średnio 7,92 zł/l. Najtaniej, za 7,88 zł/l, można ją kupić na Pomorzu, a najdrożej na Podkarpaciu - litr kosztuje 7,99 zł.

Gdzie najtańszy autogaz?

Potaniał autogaz - jego cena jest o 3 grosze niższa niż tydzień temu. Obecnie litr kosztuje średnio 3,52 zł. Najtańsze LPG zakupimy w województwie świętokrzyskim - jego litr kosztuje tam średnio 3,40 zł. Najdrożej autogaz zatankujemy na Dolnym Śląsku gdzie kosztuje przeciętnie 3,66 zł/l.

QUIZ. Test z geografii. Najpiękniejsze jeziora w Polsce. Odgadniesz ich nazwy?

Pytanie 1 z 10
Ponoć najpiękniej wygląda o świcie. Unosi się wtedy nam nim lekka mgła i wydawać by się mogło, że rozpościerają się przed nami morskie wody. Nic dziwnego, bo to największe w jezioro w Polsce czyli
Krzysztof Gawkowski: Cenę paliwa można obniżyć o ponad złotówkę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE