Awaria ING 18 czerwca 2021. Problem z wypłatami i wpłatami, płatnościami kartą, awaria BLIK

2021-06-18 14:13 fed
Awaria ING 18.06.2021
Autor: Pixabay.com

Awaria ING. 18 czerwca, bank poinformował o poważnej awarii. Klienci pozbawieni zostali dostępu do niektórych usług. Co się stało? Kiedy awaria ING zostanie usunięta? Jakie usługi dokładnie nie działają? Jak poradzić sobie, jeśli pilnie musisz dokonać jakiejś transakcji? O tym wszystkim dowiesz się z naszego artykułu.

Awaria ING

Aktualizacja 14.13 - Większość funkcji Mojego ING działa już poprawnie. Możesz już bez przeszkód korzystać ze swoich kart. Przywróciliśmy również możliwość wpłat i wypłat w oddziałach. Nie skorzystasz jeszcze z BLIKA - czytamy w mediach społecznościowych.

Aktualizacja 13.29 - według informacji uzyskanych od użytkowników i danych podawanych przez serwis downdetector, awaria ING trwa nadal.

- Przelewu powyżej 1000,00 zł nie można zrobić, pojawia się komunikat "przekroczenie limitu"- paranoja - pisze jeden z klientów banku.

Awaria ING 18 czerwca 2021

Informację o awarii, władze ING ogłosiły na swoim koncie na Twitterze.

"Od około godziny 8:50 występują problemy z działaniem systemu Moje ING oraz Moje ING mobile. Mogą także występować problemy z wpłatami i wypłatami gotówki, płatnościami kartą w internecie i korzystaniem z BLIKA."

Jednocześnie szereg usług nadal pozostaje dostępna dla klientów.

Możesz zalogować się do Mojego ING i skorzystać z:

  • podglądu stanu konta
  • historii transakcji
  • przelewów
  • płatności kartą w sklepach stacjonarnych
  • modułu Makler - zaloguj się przez przeglądarkę internetową i wybierz zakładkę Makler w lewym górnym rogu ekranu. Możesz także korzystać z aplikacji na smartfony Makler Mobile…

Lub złożyć zlecenie telefonicznie (z prowizją internetową).

Awaria ING dziś

Początkowo, klienci ING nie mieli w ogóle możliwości zalogowania się do systemu Moje ING.

- Intensywnie pracujemy aby jak najszybciej przywrócić dostęp do usług - informują na Twitterze władze banku. - Z powodu dużej liczby telefonów, kontakt z infolinią może być utrudniony. Przepraszamy za utrudnienia. Będziemy informować, gdy tylko nasi specjaliści rozwiążą problem.

Kiedy awaria ING zostanie usunięta? Informację na ten temat znajdziecie na naszej stronie, gdy tylko będzie to wiadome.

Raport z anteny 18.06, godz.10
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze