Awaria Facebooka, Messengera i Instagrama 19.03.2021. Kiedy naprawią awarię?

2021-03-19 18:51
Awaria Facebooka i Instagrama 19.03.2021
Autor: pixabay.com, zdjęcie ilustracyjne Awaria Facebooka i Instagrama 19.03.2021

Awaria Facebooka i Instagrama 19.03.2021. Występują problemy z zalogowaniem się do aplikacji, a także z ich odświeżaniem. Kiedy naprawią awarię? Dlaczego Facebook i Instagram nie działają?

Awaria Facebooka i Instragama 19.03.2021. Co się stało? Kiedy aplikacje zaczną działać? Użytkownicy Facebooka i Instagrama zgłaszają problemy z logowaniem się, a także z odświeżaniem aplikacji. Prawidłowo nie działa także messenger. To globalna awaria. Nieprawidłowości zgłaszają użytkownicy z całego świata.

Kiedy Facebook zacznie działać?

Takie awarie zwykle trwają kilka minut, ale ta jest wyjątkowo długa. Pierwsze problemy pojawiły się około godziny 18. Zespół odpowiedzialny za usuwaniem awarii już nad tym pracuje.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze