Awantura o napoje Ekipy Friza. Katarzyna Bosacka z Wiem, co jem była BEZLITOSNA!

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Awantura o napoje Ekipy Friza. Katarzyna Bosacka z Wiem, co jem była BEZLITOSNA!

2021-09-25 13:02

Każdy, kto promuje śmieciowe jedzenie wśród dzieci, powinien brać pełną odpowiedzialność za to, co robi - napisała na facebookowym blogu Katarzyna Bosacka. Znana z programów Wiem, co jem i Wiem, co kupuję gwiazda nie szczędziła słów krytyki po przeczytaniu składu nowego napoju, który wypuściła do sprzedaży Ekipa.

Ekipa Fiza cieszy się ogromną popularnością nie tylko w świecie internetu. Po ogromnym sukcesie lodów oraz zeszytów, postanowili oni pójść za ciosem i wypuścić kolejny produkt. Nic dziwnego, bo Lody Ekipy sprzedają się lepiej niż jakiekolwiek wcześniejsze nowości produktowe w przeszło 40-sto letniej historii marki. Firma Koral i Ekipa wznowiły zatem współpracę i tym razem postawiły na napój. Napoje wyprodukowała firma Krynica Vitamin, a kolorowa szata zachęca do spróbowania różnych smaków. Co jednak kryją w sobie puszki? Oburzenia nie kryje znana z programów Wiem, co jem i Wiem, co gotuję Katarzyna Bosacka, która nie bała się skrytykować twórców.

Nowe napoje o smaku truskawkowym i cytrynowym mają podobnie kiepski skład, co lody Ekipy - czytamy na jej Facebooku.

Antyterroryści rozbili gang handlarzy. Spektakularna akcja policji

Awantura o napoje Ekipy Friza - internauci podzieleni

- Za 250 ml wody z cukrem musimy zapłacić uwaga… 4,49 zł, co oznacza, że litr kosztuje prawie 20 zł! -zwraca uwagę Katarzyna Bosacka. W komentarzach pod wpisem zawrzało. Wielu internautów uważa, że produkt, jak produkt - jeśli ktoś chce go kupować to nic nie stoi na przeszkodzie. Są jednak tacy, którzy słusznie wskazują, że dorośli powinni zwracać większą uwagę na to, co jedzą i piją ich dzieci.

- Dzieci same sobie nie kupią śmieciowego jedzenia i picia to my dajemy pieniądze. Trzeba zacząć od własnej rodziny i uczyć świadomych wyborów.

- W Meksyku i Chile wprowadzono zakaz umieszczania na tego typu produktach bohaterów bajek i programów dla dzieci ... czyli można ... ale u mas nikomu nie zależy na zdrowiu społeczeństwa ... mamy być konsumentami.

QUIZ. Tajemnice gwiazd polskiego sportu

Pytanie 1 z 10
Justyna Żyła jest spokrewniona z jednym ze skoczków narciarskich. Jest nim:
Justyna Żyła