Friz

i

Autor: Daniel Szura

Ekipa Friza wprowadza nowy produkt do sprzedaży. Co oferują po lodach i zeszytach?

2021-09-13 14:00

Ekipa Friza powraca z nowym produktem, który ma stać się nowym sprzedażowym hitem. Choć Lody Ekipy oraz zeszyty z ich wizerunkiem nadal można znaleźć w sklepach, czas na nowy produkt z serii. Nie chodzi jednak o słodycze czy artykuły szkolne. Co tym razem wypuści najpopularniejsza grupa influencerów w Polsce?

Ekipa Friza wraca z kolejnym produktem, który już wkrótce trafi na półki sklepów. Po ogromnym sukcesie lodów oraz zeszytów, influencerzy postanowili pójść za ciosem i wypuścić kolejny produkt. Podobnie jak w przypadków lodów współpracują z marką Koral. Tym razem stworzyli serię napojów, które będą promowali własnym wizerunkiem. Pomysł skomentował dyrektor marketingu w firmie Koral. - Zamówienia napływają lawinowo z całej Polski, zarówno ze strony sieci handlowych, jak i niezależnych punktów sprzedaży. Lody Ekipy sprzedają się co najmniej 300 procent lepiej niż jakiekolwiek wcześniejsze nowości produktowe w przeszło 40-sto letniej historii tej firmy. Nieprawdopodobny popyt skłonił nas do uruchomienia dodatkowej linii produkcyjnej, która pozwoli wytwarzać ok. 1 mln sztuk lodów na dobę. Nadal pracujemy również nad poprawą dostępności poprzez poszerzenie kanałów dystrybucji - powiedział Piotr Gąsiorowski.

ESKA Live z Shanguy! Zapowiedź gorącego występu!

Ekipa Friza - kiedy napoje?

Ekipa Friza ma wypuścić swoje napoje jeszcze we wrześniu. Ich produkcja zacznie się w połowie miesiąca. Napoje wyprodukuje firma Krynica Vitamin, która zajmuje się produkcją różnych napoi energetycznych. Ekipa o początku sprzedaży poinformuje na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Sonda
Team X czy Ekipa Friza - którą grupą lubicie bardziej?

Ekipa Friza - członkowie, sklep, piosenki

Ekipa Friza to grupa najpopularniejszych influencerów w Polsce. Aktualnie w skład grupy wchodzą Friz (Karol Wiśniewski), Wersow (Weronika Sowa), Mini Majk (Mateusz Krzyżanowski), Jakub Patecki, Fusialka (Kasia Bożek), Marcysia Ryskala, Murcix (Marta Błoch) i Tromba (Mateusz Trabka). Grupa znajomych ma swój sklep online, który nazywa się EKIPATONOSI. Można tam kupić gadżety związane z influencerami. Ich najpopularniejsze piosenki to 3KIPA, Zygzak i Napad na bank.