awantura

i

Autor: Twitter.com/HockeyDB

Awantura na trybunach. Kobieta odczepiła SZTUCZNĄ NOGĘ, żeby użyć jej jako broni! WIDEO

2021-11-30 8:47

Sportowe emocje czasem znajdują swoje ujście w wybuchach agresji. Ta smutna prawda znana jest kibicom od bardzo dawna, zaś ostatnio przekonać mogli się o tym fani hokeja w Stanach Zjednoczonych. Podczas jednego z meczów, na trybunach doszło do bójki. Jedna z jej uczestniczek bardzo chciała uderzyć czymś rywala. Użyła akurat tego, co miała przy sobie, czyli... protezy nogi.

Bójka między kibicami wywiązała się w sobotę, w Las Vegas podczas meczu hokejowej ligi NHL pomiędzy zespołami Vegas Golden Knights oraz Edmonton Oilers. Nie wiadomo o co poszło, jednak o zdarzeniu zrobiło się głośno ze względu na zaciętość jednej z jego uczestniczek.

W mediach społecznościowych opublikowane zostało wideo, na którym zobaczyć można, jak kibice tłocząc się, wymieniają ciosy. W pewnym momencie, kobieta biorąca udział w bójce łapie się za nogę i... odczepia ją. Okazuje się, że miała protezę, której postanowiła użyć jako broni w całym zajściu.

Na filmie nie widać dokładnie, czy ciosy wymierzone sztuczną nogą trafiły do celu, nie ma jednak wątpliwości, że taka była intencja jej właścicielki.

- Zamienienie niepełnosprawności w przewagę strategiczną. Chyba mamy nowego amerykańskiego 3-gwiazdkowego generała - skomentował jeden z internautów.

Wynik zajścia nie jest znany, jednak kibice Vegas Golden Knights nie mieli tamtego wieczora powodów do zadowolenia. Ich drużyna przegrała z Edmonton 2:3.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Eliminacje Ninja Run w Łodzi