Arkadiusz Milik, reprezentacja Polski

i

Autor: Cyfra Sport Arkadiusz Milik

Arkadiusz Milik nie zagra na Euro 2021? PZPN wydał oświadczenie

2021-05-26 17:04

Arkadiusz Milik doznał urazu lewego kolana podczas ostatniego meczu ligowego. Badania wykonane niezwłocznie po przyjeździe na zgrupowanie reprezentacji do Opalenicy wykazały niewielkie uszkodzenie. na swoją prośbę wyleci jutro do Barcelony na dodatkową konsultację z doktorem Ramonem Cugatem, u którego w przeszłości się leczył. Na razie nie wiadomo co z jego występem na EURO, jednak ten stoi pod znakiem zapytania.

Przypomnijmy, iż już na porannym treningu zabrakło kilku zawodników - Roberta Lewandowskiego, Macieja Rybusa, Jakuba Modera - nie były to jednak skutki kontuzji, jednak złe samopoczucie po wczorajszych szczepieniach kadrowiczów preparatami Johnson&Johnson. Jak się jednak okazało, nieobecność na treningu Arkadiusza Milika to poważniejsza sprawa.

Rozmowa z ochroniarzem w Opalenicy

Arkadiusz Milik miał nabawić się kontuzji podczas ostatniego meczu ligowego w barwach OM. W meczu w którym strzelił bramkę. Zaznaczmy, iż Polak po transferze do Maryslii stał się czołowym strzelcem ligi francuskiej. W pół roku strzelił on aż 9 goli. Milik na własną prośbę wyleci w czwartek do Barcelony na dodatkową konsultację z doktorem Ramonem Cugatem, u którego w przeszłości się leczył. Według doktora kadry Jacka Jaroszewskiego aktualna sytuacja zdrowotna nie przekreśla szans na udział Milika w Euro 2020. Jednak więcej szczegółów będzie wiadomo po badaniach Milika w Hiszpanii. Czy napastnik wystąpi na EURO 2020? Przekonamy się za kilka dni.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]