Kobiecie puściły nerwy w drodze do pracy

i

Autor: fot. Andrea Piacquadio / Pexels Kobiecie puściły nerwy w drodze do pracy

Agresywna polka zwyzywała i szarpała protestującą kobietę! [WIDEO]

2021-10-15 15:19

Chociaż protesty na drogach potrafią nas mocno zirytować i trudno wtedy o zachowanie spokoju to zdecydowanie nie powinniśmy stosować przemocy wobec protestujących osób. Od zapewnienia płynności w ruchu drogowym są policjanci i to oni powinni zająć się tym, by protestujący nie stanowili zbytniego utrudnienia w ruchu.

Zwyzywała i szarpała dziewczynę, która zagrodziła jej przejazd

Materiał o zachowaniu polki został opublikowany przez The Polish Telegraph. Protestujący w ramach projektu Insulate Britain domagają się izolacji (ocieplenia) 29 milionów angielskich domów do 2030 r. Jest to protest o charakterze proekologicznym. Protestujący domagają się głównie dofinansowania do wykonania ociepleń budynków, co w efekcie ma zmniejszyć zużycie energii potrzebnej na ich ogrzewanie. Jest to główny ale nie jedyny postulat protestantów. Można powiedzieć, że głównym celem trwających protestów jest wymuszenie na rządzących ograniczenia emisji spalin powstałych w wyniku spalania surowców kopalnych. Organizowane przez tę grupę protesty w ostatnich tygodniach paraliżują ruch drogowy w całej Anglii. Policja oczywiście reaguje na zgłoszenia dotyczące blokad. Początkowo funkcjonariusze zostali wezwani w miejsce, w którym nagrano filmik z agresywną polką o godzinie 8.25. Wtedy dojazd i interwencja na miejscu mundurowym zajęła około pięciu minut od przyjęcia zgłoszenia telefonicznego. Do nagranego zdarzenia przy St. Clemens Way doszło ok. godz. 10. Naszej rodaczce pracującej w Anglii nie chciało się czekać na przybycie służb i postanowiła sama usunąć „problem”. Film, który pokazuje ostrą reakcję kobiety został nagrany i umieszczony w sieci przez LBC.

Ostrzegamy, że zamieszczony materiał WIDEO zawiera sceny przemocy oraz wulgaryzmy i jest nieodpowiedni dla osób poniżej 18 roku życia.

Agresywna Polka zwyzywała i szarpała protestującą kobietę

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Co takiego Cardi B dostała od Offseta na urodziny?
Kazimierz Krupa: Rząd działa na rozkaz, a nie z rozsądku [Super Raport]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE