Absurdalne słowa Putina: „Nie mamy złych intencji”. Radzi też nie eskalować sytuacji

i

Autor: Twitter/@polinaivanovva Absurdalne słowa Putina

Absurdalne słowa Putina: „Nie mamy złych intencji”. Radzi też nie eskalować sytuacji

2022-03-04 15:40

Wojna na Ukrainie trwa już dziewięć dni. Każdego dnia bombardowane są szkoły, przedszkola, bloki mieszkalne, szpitale. W osiem dni zginęło 28 dzieci, a 64 zostało rannych. Tymczasem Władimir Putin powiedział: „nie mamy złych intencji wobec sąsiadów” i poradził, żeby nie eskalowali sytuacji i nie nakładali żadnych ograniczeń.

- Nie mamy złych intencji wobec naszych sąsiadów. Radziłbym im też, by nie eskalowali sytuacji, nie nakładali żadnych ograniczeń. Wypełniliśmy wszystkie nasze zobowiązania i będziemy je nadal wypełniać - stwierdził Putin. Jak dodał: Nie widzimy tu potrzeby pogorszenia naszych stosunków. A wszystkie nasze działania, jeśli się pojawią, powstają zawsze wyłącznie w odpowiedzi na jakieś nieprzyjazne działania, działania przeciwko Federacji Rosyjskiej – mówił dalej Putin. Zaznaczył także, że każdy powinien myśleć o tym, jak normalizować stosunki i normalnie współpracować i rozwijać relacje.

Atak na Ukrainę trwa już dziewięć dni

24 lutego rozpoczął się zbrojny i krwawy od samego początku atak na Ukrainę. Przez dziewięć dni zginęły setki cywili w tym dzieci. Jak informowała dziś Darja Herasymczuk, przedstawicielka prezydenta ds. Praw Dziecka w ciągu ośmiu dni inwazji zginęło 28 dzieci, a 64 zostało rannych. W ponad tydzień z terytorium Ukrainy, w strachu przed śmiercią uciekło ok. miliona osób. Straty wynikające z bombardowania miast idą już w miliardy dolarów. W środę wieczorem Karim Khan, prokurator Międzynarodowego Trybunału Karnego w Hadze przekazał, że trybunał wszczął śledztwo ws. zbrodni wojennych.

None
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE