Xbox Game Pass

i

Autor: Xbox

Xbox Game Pass

Xbox Game Pass sięgnął poziomu „absurdu”. Fani ostro o zmianach! To wszystko przez jedną grę

2024-07-11 8:00

Microsoft swoją niedawną decyzją, w której poinformował, że podnosi ceny za abonament usługi Xbox Game Pass doprowadził fanów wręcz do szału. Teraz wielu z nich wskazuje palcami na Call of Duty Black Ops 6 - głównego winowajcę obecnego stanu rzeczy.

Xbox Game Pass oficjalnie podrożał i to znacznie, a jeśli jesteście zainteresowani nowymi pakietami oraz aktualnymi cenami — odsyłamy do naszego ostatniego artykułu. W każdym razie, według graczy, głównym winowajcom jest nadciągające Call of Duty Black Ops 6 oraz inne gry z serii, które pojawią się w usłudze za sprawą wykupienia Activision-Blizzard przez Microsoft. Niektórzy nazywają to nawet "podatkiem".

Czytaj też: Xbox Game Pass - To koniec usługi jaką znamy! Podwyżki, nowe pakiety i wiele więcej

Xbox rozwścieczył fanów. Niesłowność i fatalne zmiany

Posiadacze Xbox-a i subskrybenci Game Pass'a ostro skrytykowali zmiany, a jeden z użytkowników na platformie X napisał, że jest to „podatek od Call of Duty” i kwestionował wartość usługi, którą wielu wcześniej nazywało najlepszą ofertą z grami.

Dodatkowo fani wypominają Xbox niesłowność i cytują Sarah Bond, prezes Xbox-a, która w maju 2024 r. nazwała strategię firmy: „specjalną dla graczy Xbox [i] niezbędną dla nas” i obiecywała, że „Black Ops 6 nie będzie ukryty za nowym poziomem”. Jak wiemy, gra nie pojawi się w segmencie Standard.

Wszystko to doprowadza subskrybentów do wściekłości, zwłaszcza tych, którzy nie są graczami CoD. Jak sarkastycznie powiedział użytkownik Reddita: „Uwielbiam to, że każdy musi płacić więcej, aby sfinansować COD, zamiast po prostu nadal wypuszczać je jak zwykle i pozwalać ludziom, którzy chcą to kupić, kupić to”.

5 najtrudniejszych gier wszech czasów na PS5, XBOX i PC! Doprowadzą was do szewskiej pasji

XBOX QUIZ: Jak dobrze znasz konsole Microsoft'u?

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się kamera ruchu na konsole XBOX?
Listen on Spreaker.