Ukryta funkcja spacji w smartfonie! Pozwoli Ci szybko poprawić swoje wiadomości!

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Ciekawostki

Ukryta funkcja w smartfonie! Pozwoli Ci szybko poprawić swoje wiadomości!

2024-06-14 9:21

Nasze smartfony od dawna już nie służą tylko do wykonywania połączeń. Zapisujemy na nich listy zakupów, przeglądamy media społecznościowe, słuchamy muzyki i robimy zdjęcia. Głównie jednak - piszemy. Każdy smartfon posiada pewną ukrytą funkcję Mogliście o niej nie wiedzieć, a jest bardzo przydatna!

Czy wyobrażacie sobie jeszcze życie bez smartfona? Telefony zastąpiły nam budziki, krokomierze, aparaty i odtwarzacze muzyki. Ich podstawową rolę jest jednak umożliwianie nam kontaktowania się ze znajomymi. Czasami robimy to tradycyjnie - przy pomocy wiadomości w aplikacji lub SMSów. Innym razem chcemy wypowiedzieć się w internecie. Czy wiecie, że każdy smartfon posiada ukrytą i bardzo przydatną opcje, która znacząco ułatwia nam pisanie wiadomości? Na dodatek, sam trik jest po prostu banalny w obsłudze!

Eska Summer City Olsztyn. Space Park

Ukryta funkcja spacji w smartfonie! 

Spacja pozwoli ci przenieść kursor we wskazane miejsce i poprawić pisana wiadomość! Kursor klawiatury można przemieszczać na boki, w górę i w dół w obszarze treści w każdym telefonie - nie ma znaczenia, czy używasz iOS, czy systemu Android. By sprawnie poruszać się kursorem po wprowadzanej wiadomości, nie możesz oderwać palca od ekranu. A jak włączyć opcję? To proste - dotknij i przytrzymaj spację!

QUIZ z najlepszych sitcomów ostatnich lat. Jak dobrze znasz produkcje, które bawią do łez?

Pytanie 1 z 10
Która kelnerka pałała wielką miłością do René Artois - właściciela kawiarni w serialu "’Allo ’Allo!"?