Ciekawostki

Ten zegarek, który powstał z prawdziwej asteroidy! Możecie go kupić. Ale tani nie jest

2024-03-25 10:45

Taki gadżet z pewnością marzy się każdemu miłośnikowi kosmosu! Nowy zegarek na rynek wypuściła firma Greco-Geneve. "The Asteroid" to produkt, którego nazwa w zasadzie mówi już nam wszystko na wstępie - wyprodukowany został z asteroidy.

Asteroida, której użyto do stworzenia tego zegarka pochodzi z Argentyny. Prócz tego, że pokazać nam może godzinę, zaopatrzono go w kilka funkcji, które spodobają się fanom popkultury. Ten niezwykły gadżet świeci w ciemności, ponadto zostały na nim wygrawerowane hieroglify (na ramce z białego złota), które bezpośrednio odnoszą się do filmu Predator. The Asteroid już teraz budzi spore kontrowersje. Czy użycie tak niezwykłego materiały na luksusowy zegarek nie jest w pewnym sensie marnotrawstwem? Warto wspomnieć, że raczej niewiele osób na świecie będzie stać na tak wyjątkową 'zabawkę', bo cena również jest... z kosmosu.

Jaki prezent dla fana Apple? Gadżety do iPhone, iPad, Macbook i wiele więcej!

Zegarek z asteroidy - ile kosztuje?

Cena zegarka z pewnością może powalić. Ten niezwykły gadżet kupić można bowiem za... 4 i pół miliony złotych. Oczywiście ich liczba jest również ściśle limitowana.

Czytaj też: Nintendo Switch i 17-godzin grania podczas służby. Policjant pobił niechlubny rekord

Tylko prawdziwy ekspert rozwiąże ten quiz. Sprawdź, jaką masz wiedzę o kosmosie

Pytanie 1 z 8
Jaka jest średnia odległość, która dzieli Ziemię od Słońca?