Samsung Galaxy Buds 2

i

Autor: Samsung

Technologie

Samsung Galaxy Buds 3 Pro przetłumaczą każdy język w czasie rzeczywistym. Z pomocą AI

2024-03-18 7:33

Nadchodzące flagowe, bezprzewodowe słuchawki douszne firmy Samsung mogą być jeszcze inteligentniejsze i bardziej pomocne niż większość innych tego typu akcesoriów dostępnych na rynku. Według raportu południowokoreańskiej gazety biznesowej Maeil, Galaxy Buds 3 Pro mogą mieć wbudowaną funkcję tłumacza.

Spis treści

  1. Samsung Galaxy Buds 3 z tłumaczem w twoim uchu
  2. Telefony Samsung Galaxy S24 z supermocami AI

Samsung Galaxy Buds 3 z tłumaczem w twoim uchu

Według doniesień Samsung Galaxy Buds 3, douszne napędzane sztuczną inteligencją słuchawki będą w stanie tłumaczyć każdy język w czasie rzeczywistym. Chociaż w przeszłości widzieliśmy już sprzęt z taką funkcją, tak Galaxy Buds 3 Pro mogą to robić bez połączenia z Internetem. Jeśli to prawda, zobaczylibyśmy faktyczne możliwości sztucznej inteligencji, która będzie przetwarzać dane głosowe, umożliwiając obu stronom komunikację w różnych językach. To lokalne przetwarzanie oznacza, że słuchawki nie będą potrzebowały połączenia z Internetem, aby uzyskać dostęp do serwera w chmurze, przetłumaczyć mowę na preferowany język, a następnie wygenerować tłumaczenie.

Czytaj też: Apple gadżety — Pomysły na prezenty dla fanów iPhone w święta 2023. Niedrogie pomysły

W raporcie czytamy - „W procesie przesyłania danych można również zablokować ryzyko wystawienia osobistej rozmowy na zewnątrz. Oznacza to, że nadchodzi era jednej bezprzewodowej słuchawki, która będzie kompletnym tłumaczem dla naszego ucha”.

Czytaj też: Co zamiast Airpods i JBL w święta 2023? Najlepsze tanie słuchawki na prezent 

Rzekomo Samsung pracuje nad nowym modelem AI, który może zadebiutować wraz z nadchodzącą linią flagowych smartfonów – Galaxy S24.

Telefony Samsung Galaxy S24 z supermocami AI

Mówi się, że Samsung wprowadzi na rynek serię Galaxy S24 na początku przyszłego roku. Oprócz wielu kosmetycznych zmian, Galaxy S24 ma mieć różne wbudowane funkcje AI. Krążyły pogłoski, że Samsung może wykorzystać możliwości generatywnej sztucznej inteligencji, aby umożliwić użytkownikom tworzenie tapet na telefonie. Smartfony Samsung wykorzystują już sztuczną inteligencję, chociażby do usuwania niechcianych obiektów ze zdjęć. Dzięki nadchodzącemu OneUI 6.1 ma stać się potężniejsze i wydajniejsze.

Pieniądze to nie wszystko Tadeusz Białek

QUIZ: iPhone czy Samsung? Który telefon bardziej do ciebie pasuje?

Pytanie 1 z 8
Jaki jest Twój wiek?