Nintendo

Nintendo z ukłonem w stronę retro fanów. N64 wraca do łask! Musicie to sprawdzić

2024-05-14 19:19

Jeśli jesteście z marką Nintendo od wielu lat i pamiętacie jej retro konsole, to z pewnością kwiecień 2024 roku będzie dla was czarującym okresem. Dokładnie 19.04 zostanie wydana gra Corn Kidz 64 na Nintendo Switch z pełną obsługą kontrolera N64.

Nintendo oferuje powrót do przeszłości

Czas wrócić pamięcią do czasów Nintendo 64, czyli jednej z najbardziej ukochanych konsol wszechczasów. Jeszcze w tym miesiącu dzięki Nintendo Switch ponownie odbędziemy podróż w przeszłość, ponieważ w piątek, 19 kwietnia zostanie wydana gra Corn Kidz 64 na przenośną konsolę z pełną obsługą kontrolera N64.

Czytaj też: Nintendo zrujnuje wasze dzieciństwo w kwietniu 2024 r. Przygotujcie się mentalnie

Jeśli kiedyś posiadaliście Nintendo 64, ale teraz pozostaje ona wyłącznie w waszych wspomnieniach, to pakiet rozszerzeń Nintendo Switch Online Expansion Pack zapewnia abonentom dostęp do niektórych z największych i najlepszych gier na platformę. Ci, którym udało się zdobyć jeden z nich w promocji, mogą także używać odtworzonego klasycznego kontrolera Nintendo 64 podczas grania w gry na N64 w ramach subskrypcji Switch Online.

Ten sam kontroler Nintendo 64 zostanie dobrze wykorzystany wraz z premierą Corn Kidz 64 w piątek, 19 kwietnia. Corn Kidz 64 to platformówka 3D, która czerpie wyraźną inspirację z takich gier jak Banjo-Kazooie i Super Mario 64, w komplecie z opcjami graficznymi, które pozwalają graczom odtworzyć wrażenia z gry wideo z lat 90. Możliwość grania w grę za pomocą kontrolera Nintendo 64 naprawdę pomoże w dopełnieniu wrażeń.

Nintendo Switch 2, Steam Deck 2 i wszystkie konsole przenośne, które zadebiutują w 2024 r.

Nintendo QUIZ — Czy rozpoznasz wszystkich bohaterów z gier?

Pytanie 1 z 10
Co to za postać?
Toad