Nintendo Switch

i

Autor: pixabay https://pixabay.com/photos/nintendo-switch-nintendo-console-3061237/

Nintendo

Nintendo Switch. 7 akcesoriów w 2024 r., które musisz mieć

2024-07-09 7:32

Niezależnie od tego, czy właśnie kupiłeś Nintendo Switch, czy chcesz ją nieco ożywić lub szukasz ciekawego pomysłu na prezent, najlepsze akcesoria Nintendo kryją się za każdym rogiem! Od kontrolerów z nowymi funkcjami po ultraprzenośne stacje dokujące – dostępna jest ogromna gama gadżetów zaprojektowanych w celu usprawnienia sesji na Switchu.

Spis treści

  1. Nintendo Switch Pro Controller
  2. Hori Split Pad Pro
  3. Zabezpieczenie ekranu Nintendo Switch ze szkła hartowanego Spigen
  4. Orzly Nintendo Switch carry case
  5. Karta MicroSD SanDisk Ultra 128GB
  6. Podstawka ładująca Hori Joy-Con
  7. Ring Fit Adventure

Od samej premiery trzymałem ręce blisko Nintendo Switch i udało mi się sprawdzić wiele urządzenia peryferyjnych. Osobiście jestem wielkim fanem tego hand-helda oraz traktuje go jako odskocznie od wielkich, sztampowych oraz często przereklamowanych gier. Ze swojego doświadczenia wiem, które z gadżetów Nintendo są warte Waszej uwagi. Od ochrony konsoli, przez joysticki, aż po dodatkową pamięć — przedstawiamy tutaj wszystkie najlepsze modele i marki, które możesz dodać do swojej kolekcji lub zapakować w piękny prezenty.

Czytaj też: Nintendo Switch 2 — data premiery, cena, nowości i specyfikacje. Wszystkie informacje o nowej konsoli

Nintendo Switch Pro Controller

Czasami Joy-Cony nie wystarczą i chcesz czegoś bardziej precyzyjnego. I tu właśnie pojawia się oficjalny kontroler Nintendo Pro. Ten JoyStick o klasycznym stylu ma układ czerpiący ze wszystkiego, od Gamecube po Xbox One, i jest niezbędny w grach takich jak Super Smash Bros. Ultimate czy Splatoon 2. Jest dokładny, wygodny i niezawodny. Idealny do Waszej konsoli lub na świąteczny prezent!

Czytaj też: Czy warto kupić Nintendo Switch na prezent w święta 2023? Lepiej poczekać na Switch 2?

Nintendo Switch Pro Controller

i

Autor: Tom's Guide / Nintendo

Hori Split Pad Pro

Hori Split Pad Pro jest idealny dla każdego, kto szuka tańszego zestawu zamiennych Joy-Conów lub tych, którzy uważają, że oryginalne kontrolery są trochę za małe. Każdy, kto spędził wiele godzin wokół zestawu maleńkich Joy-Conów, natychmiast odczuje ulgę, jaką daje Split Pad Pro. Te kontrolery niestety, ale nie będą działać bezprzewodowo. Oznacza to, że nie będziesz przekazywać połowy systemu gamepada znajomemu do gry w trybie wieloosobowym, co należy wziąć pod uwagę, jeśli chcesz zmaksymalizować liczbę dostępnych kontrolerów. Jednak w przypadku wysiłków dla pojedynczego gracza Hori Split Pad Pro absolutnie błyszczy.

Czytaj też: Co zamiast Nintendo Switch na święta 2023? Jaką konsolę przenośną kupić na prezent?

Hori Split Pad Pro

i

Autor: Reddit https://www.reddit.com/r/Switch/comments/d8p1rp/just_got_my_hori_split_pad_pro_if_you_have_one/

Zabezpieczenie ekranu Nintendo Switch ze szkła hartowanego Spigen

Jeśli zależy Ci na długotrwałej ochronie, szkło hartowane Spigen na ekran Nintendo Switch to jedna z najlepszych opcji na rynku. Dostajesz w zestawie dwa panele, więc nie musisz martwić się o zapas. Dzięki twardości 9H będziesz chronić swój ekran przed zadrapaniami i uderzeniami a jednocześnie będziesz mógł widzieć ekran w pełnej jasności oraz przejrzystości.

Czytaj też: Czy warto kupić Lenovo Legion GO? Wszystko, co wiemy o nowej konsoli przenośnej

Nintendo Switch Spigen

i

Autor: Spigen

Orzly Nintendo Switch carry case

Mocna obudowa to jedno z najlepszych akcesoriów Nintendo Switch jakie możesz kupisz. W etui Orzly bez problemu zmieścisz konsolę, mniejsze akcesoria, gry, kable oraz karty SD. Od lat używam właśnie tego case'a i jestem niesamowicie zadowolony z jego wytrzymałości oraz bezpieczeństwa, jakie zapewnia mojej konsoli.

Czytaj też: Czy warto kupić PS5 Digital Edition na prezent w święta 2023? Wersja bez napędu to dobry wybór?

Orzly Nintendo Switch carry case

i

Autor: Amazon / Orzly

Karta MicroSD SanDisk Ultra 128GB

Niezależnie od tego, jaką wersję posiadasz (czy to klasyczny Switch, czy Switch Lite), wadą konsoli Nintendo jest ograniczona przestrzeń dyskowa. Choć jesteś bezlitosny w usuwaniu starych gier i utrzymywaniu oszczędnego składu, szybko zauważysz, że zaczyna brakować Ci miejsca w samej pamięci podstawowej. Po wyjęciu z pudełka otrzymasz tylko 32 GB pamięci wewnętrznej, a to nie zaprowadzi Cię daleko. Obecnie nie tylko gry stają się coraz większe, ale aktualizacje i DLC zajmują obecnie dużo pamięci. Właśnie dlatego karty SD są jednymi z najlepszych akcesoriów Nintendo Switch, które można kupić już pierwszego dnia. Najlepszą z nich będzie SanDisk Ultra 128 GB, która spełnia wymagania dotyczące wymaganej prędkości przesyłania danych.

Czytaj też: Czy warto kupić PS5 na prezent w święta 2023? Przeglądamy różne warianty konsoli Sony

Karta MicroSD SanDisk Ultra 128GB

i

Autor: SanDisk

Podstawka ładująca Hori Joy-Con

Jeśli masz więcej Joy-Conów niż konsol, możesz mieć trudności z utrzymaniem ich wszystkich w gotowości i naładowaniu przed wielkim turniejem w Mario Kart. Switch nie umożliwia samodzielnego ładowania tych kontrolerów – zazwyczaj trzeba je wsunąć na palmtop i zadokować całe urządzenie, aby dodać więcej energii. Podstawka ładująca Hori Joy-Con może ładować do czterech gamepadów jednocześnie — idealnie nadaje się do przechowywania wszystkich małych kontrolerów w gotowości.

Czytaj też: Czy warto kupić Xbox Series X na prezent w święta 2023? PS5 jest lepszą konsolą?

Podstawka ładująca Hori Joy-Con

i

Autor: Hori

Ring Fit Adventure

Jeśli Wii Fit czegoś mnie nauczyło, to tego, że Nintendo lubi wprawiać nas w ruch. Ring Fit Adventure sprawia wrażenie tego, czym powinny być te wczesne gry fitness – zabawne i wciągające. Będziesz podróżować przez wspaniały świat, biegając i kucając, pokonując poziomy platformowe oraz bitwy z bossami podczas całej swojej wyprawy. Jest to nie tylko niesamowicie przyjemne, ale także zapewnia solidny trening. Co więcej, cena Ring Fit Adventure również stale spada.

Czytaj też: Czy warto kupić PS5 Slim na prezent w święta 2023? Czym różni się nowa wersja konsoli Sony?

Ring Fit Adventure

i

Autor: Nintendo
Express Biedrzyckiej - Dariusz WIECZOREK

QUIZ dla prawdziwych fanów Nintendo! Jak dobrze znasz konsole japońskiego giganta?

Pytanie 1 z 12
Jakie jest przybliżone tłumaczenie słowa „Nintendo”?