JBL Clip 4

i

Autor: JBL

Technologia

Jaki głośnik bluetooth w 2024? TOP 5 najlepszych modeli do domu i w podróż

2024-06-01 18:30

Dla wielu sympatyków muzyki nadchodzi jeden z najlepszych momentów w ciągu roku! Oczywiście mowa tutaj o wakacjach oraz okresie letnim. Przecież kto nie lubi poleżeć w promieniach słońca, pijąc przy tym zimny napój i słuchając swojej ulubionej muzyki? Z tej okazji przyjrzymy się najlepszym głośnikom na tę właśnie okazję.

Spis treści

  1. Głośnik bluetooth do 100 zł - JBL GO 2
  2. Głośnik bluetooth do 200 zł - Sony SRS-XB12
  3. Głośnik bluetooth do 300 zł - Hama Pipe 2.0
  4. Głośnik bluetooth do 400 zł - JBL FLIP Essential 2
  5. Głośnik bluetooth do 500 zł - SVEN PS-750

Piękna pogoda w 2023 roku już dała o sobie znać i bez wątpienia jest to idealny czas na spotkania ze znajomymi lub rodziną na świeżym powietrzu. Stąd rosnące zainteresowanie głośnikami bezprzewodowymi, które zapewnią wam dobrze brzmienie podczas takich wydarzeń. Solidny głośnik bluetooth nie tylko zadba o milsze spędzanie czasu, ale i również nierzadko może odkryć na nową waszą pasję do słuchania muzyki. Taki sprzęt powinien cechować się dobrą jakością oraz odpowiadającej nam głośności. Przy tym wszystkim nie wolno oczywiście zapomnieć o czasie działania, aby nawet długie godziny spotkań nie musiały kończyć się karaoke bez podkładu! Z tej okazji postanowiliśmy przyjrzeć się najciekawszym głośnikom do 500 złotych, które zadowolą niedzielnych słuchaczy, jak i tych najbardziej wymagających.

Głośnik bluetooth do 100 zł - JBL GO 2

Nie dajcie się zwieść rozmiarom JBL GO 2. W tym głośniku drzemie naprawdę spora moc, która w połączeniu z około 5-godzinnym czasem pracy wysuwa go na prowadzenie w kategorii głośników do 100 złotych. JBL zadbało o dobre wykonanie obudowy, tak aby można było go schować do kieszeni, ale i dobrze trzymać w jednej dłoni. Dodatkowym atutem jest jego wodoodporność, więc nawet podczas wycieczek nad wodę nie musicie bać się o jego zatopienie. Czas skupić się na jakości dźwięku, który jest rewelacyjny jak na tak mały sprzęt. Zdecydowanie JBL GO 2 jest w tej kategorii urządzeniem bezkonkurencyjnym!

JBL GO 2

i

Autor: JBL https://www.jbl.info.pl/p313,jbl-go-2.html Link: https://www.jbl.info.pl/p313,jbl-go-2.html

Głośnik bluetooth do 200 zł - Sony SRS-XB12

Jeżeli przejdziemy o półkę wyżej, to znajdziemy świetny głośnik produkcji Sony. Model SRS-XB12 zdecydowanie wyróżnia się swoim ponad 16-godzinnym czasem pracy. Oprócz tego nie zawodzi i dostarcza klientowi świetną jakość dźwięku, a jego głośność sprawdzi się zarówno w domu, jak i podczas rodzinnych spotkaniach w terenie. Podobnie jak w przypadku JBL GO 2 mamy tutaj do czynienia z bardzo przemyślaną konstrukcją sprzętu. Sony SRS-XB12 zdecydowanie króluje w kategorii głośnikach bluetooth do 200 złotych.

SRS XB12

i

Autor: Sony https://www.sony.pl/electronics/glosniki-bezprzewodowe/srs-xb12 Link: https://www.sony.pl/electronics/glosniki-bezprzewodowe/srs-xb12

Głośnik bluetooth do 300 zł - Hama Pipe 2.0

Chociaż pewnie wielu z was zdziwi w tym zestawieniu sprzęt firmy Hama, to uwierzcie mi, że model Pipe 2.0 poza tym, że jest jednym z najbardziej funkcjonalnych głośników, to również oferuje nieziemską jakość dźwięku. Zabierzecie go na basen, do ogrodu, na plaże lub imprezy na świeżym powietrzu. Głośnik pomimo swoich większych rozmiarów również nie sprawi większego problemu w kwestii transportu, a jego bateria wytrzyma do 12 godzin słuchania muzyki. Dużą zaletą Hama Pipe 2.0 jest nie tylko cena jak za tak świetny sprzęt, ale i zasięg działania, aż do 10 metrów! Jeżeli szukacie niezawodnego głośnika bezprzewodowego, ten będzie idealnym kandydatem.

Hama

i

Autor: Hama https://pl.hama.com/001882000000/hama-g-o-nik-mobilny-bluetooth-pipe-2-0-czarny Link: https://pl.hama.com/001882000000/hama-g-o-nik-mobilny-bluetooth-pipe-2-0-czarny

Głośnik bluetooth do 400 zł - JBL FLIP Essential 2

Powracamy do marki JBL i jej kultowego głośnika z serii FLIP. Poza dźwiękiem stereo, kompaktową obudowy oraz długim czasie działania z pewnością zszokuje was jego głośność. Budzenie sąsiadów gwarantowane, imprezy na świeżym powietrzu z dużą ilością ludzi, bez najmniejszego problemu. JBL FLIP Essential 2 pomimo swojej ceny posłuży niemalże do wszystkiego, a jego jakość przypomni wam, dlaczego warto słuchać muzyki.

JBL

i

Autor: JBL https://www.jbl.com.sg/bluetooth-portables/FLIP+ESSENTIAL-.html Link: https://www.jbl.com.sg/bluetooth-portables/FLIP+ESSENTIAL-.html

Głośnik bluetooth do 500 zł - SVEN PS-750

Na sam koniec pokusimy się o przedstawienie jednego z droższych głośników, który z pewnością nie wejdzie wam do plecaka. Mowa tutaj o SVEN PS-750, czyli głośniku przenośnym o rozmiarach kolumny z kina domowego. Tutaj oprócz głośnej i niezwykle dobrej jakościowo muzyki będziecie mogli podziwiać jego piękne kolory. Producenci oferują również możliwość odbierania playlist ze złączy USB i SD. SVEN PS-750 sprawdzi się idealnie na dużych imprezach na świeżym powietrzu, ale nie skreśla go to, aby postawić sprzęt w swoim ogrodzie. Z pomocą pilota dostroicie głośnik bez potrzeby wstawania!

SVEN hifi

i

Autor: https://www.sven.fi/fi/catalog/party_speakers/ps-750.htm https://www.sven.fi/fi/catalog/party_speakers/ps-750.htm Link: https://www.sven.fi/fi/catalog/party_speakers/ps-750.htm
4 inteligentne głośniki w 2024 r. Jakiego asystenta wybrać? Google, Alexa, czy Siri

Jak dobrze znasz polską muzykę hip-hopową? Quiz z klasyki. Molesta, Tede, Peja i inni

Pytanie 1 z 10
Z jakiego miasta pochodzi Wzgórze Ya-Pa 3?