iPhone 15

i

Autor: Apple

Apple

iPhone 15 z wielką nowością! Wszystko dzięki aktualizacji iOS 18

2024-04-03 7:30

Mówi się, że iOS 18 będzie największa aktualizacją w historii telefonów Apple, ponieważ firma planuje uaktualnić cały system o sztuczną inteligencję. Gigant z Cupertino rozważa również przeprojektowanie ekranu głównego, za sprawą opcji dostosowywanie ekranu głównego iPhone'a.

iOS 18 i dodatkowe opcje dostosowywania ekranu głównego iPhone'a

Tą wiadomością podzielił się analityk Mark Gurman z Bloomberg w swoim najnowszym biuletynie Power On, stwierdzając, że Apple zamierza unowocześnić ekran główny wraz z wydaniem systemu iOS 18 jeszcze w tym roku. Analityk nie podzielił się dodatkowymi szczegółami na temat tego, co nadejdzie wraz z iOS 18, ale w ciągu ostatnich kilku miesięcy słyszeliśmy o różnych aspektach tego, czego użytkownicy powinni się spodziewać.

Czytaj też: iPad Air 6: data premiery, cena i specyfikacja. Wszystko, co wiemy o nowym tablecie Apple

Firma ma zaprezentować dużą aktualizację iOS 18 podczas wydarzenia WWDC w czerwcu, wraz z systemami watchOS 11, tvOS 18, macOS 15 i wieloma innymi. Oczekuje się, że iOS 18 będzie zawierał kilka narzędzi opartych na generatywnej sztucznej inteligencji, a technologia ta będzie również częścią aplikacji Wiadomości, Apple Music, Keynote, Pages i innych. Firma zainwestowała także w aktualizację Siri, co pozwoli platformie lepiej konkurować z Asystentem Google i Amazon Alexą. Podejrzewamy, że Apple umożliwi użytkownikom dostosowywanie ekranu głównego za pomocą większej liczby narzędzi dostosowywania, potencjalnie umożliwiając płynniejszą zmianę wyglądu ikon aplikacji.

Czytaj też: iPhone 15 lub Galaxy S24 potrzebuje szybkiej i taniej ładowarki? Teraz kupisz ją w IKEI!

Oczywiście nie znamy dokładnych szczegółów, dlatego należy traktować tę wiadomość z przymrużeniem oka i poczekać, aż Apple przedstawi iOS 18 podczas wydarzenia WWDC w nadchodzących miesiącach.

Jaki prezent dla fana Apple? Gadżety do iPhone, iPad, Macbook i wiele więcej!

QUIZ dla prawdziwych fanów Apple! Jak dobrze znasz swojego IPhona?

Pytanie 1 z 19
Który z tych cytatów Steve'a Jobsa na temat innowacji jest prawdziwy?