Bierzesz ślub? To TOP 5 najlepszych aplikacji, które pomogą sprawić, by był idealny!

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Smartfony

Bierzesz ślub? To TOP 5 najlepszych aplikacji, które pomogą sprawić, by był idealny!

2024-05-22 12:52

W 2024 roku lub 2025 planujecie swój ślub i przyjęcie z tej okazji? Niezależnie od tego, czy będzie to skromna uroczystość dla rodziny, czy też chcielibyście urządzić wielkie wesele marzeń, przyda wam się pomoc! Poznajcie nasz TOP 5 sprytnych aplikacji do zainstalowania w telefonie za darmo!

Spis treści

 1. To TOP 5 najlepszych aplikacji ślubnych - WeddingDream
 2. To TOP 5 najlepszych aplikacji ślubnych - Planer ślubny MyWed 
 3. To TOP 5 najlepszych aplikacji ślubnych - Bridebook - Wedding Planner
 4. To TOP 5 najlepszych aplikacji ślubnych - Wedbox 
 5. To TOP 5 najlepszych aplikacji ślubnych - Planer ślubny - Odliczanie dni do ślubu

To TOP 5 najlepszych aplikacji ślubnych - WeddingDream

WeddingDream to dostępna w App Store kompleksowa aplikacja weselna po polsku.

Opis:

Jak zaplanować ślub i wesele marzeń? Z pomocą nachodzi ślubny planer WeddingDream.APP, stworzony przez ślubną ekspertkę Izabelę Janachowską, znajdziecie w nim dosłownie wszystko, czego potrzebujecie planując idealną, ślubną uroczystość. WeddingDream.APP to miejsce, w którym krok po kroku przygotujecie ślubną ceremonię.

Źródło: opis aplikacji

To TOP 5 najlepszych aplikacji ślubnych - Planer ślubny MyWed 

Planer ślubny MyWed – to uniwersalna aplikacja do przygotowania ślubu. Zainstaluj aplikację, a będziesz mógł: sporządzić listę gości, śledzić ważne zadania, kontrolować wydatki i zarządzać specjalistami ślubnymi. Synchronizuj wszystkie dane na różnych urządzeniach i planuj ślub z przyszłym małżonkiem i rodziną.

Aplikacja MyWed – to najlepsze narzędzie do planowania ślubu, któremu zaufało ponad 800 000 par na całym świecie. Wypróbuj nasz planer ślubny, a będziesz zaskoczony jego możliwościami!

 Źródło: opis aplikacji

To TOP 5 najlepszych aplikacji ślubnych - Bridebook - Wedding Planner

Opis aplikacji: Bridebook - Wedding Planner:

Bierzesz ślub i nie masz pomysłu jak zaplanować wesele? Naprawmy to! Bridebook to narzędzie do planowania ślubu w Twojej kieszeni, w którym możesz zarządzać listą rzeczy do zrobienia, budżetem, listą gości, miejscami i wieloma innymi informacjami.

Od list kontrolnych dotyczących planowania ślubu po najłatwiejszy sposób uporządkowania listy gości – mamy „wszystko, czego potrzebujesz, aby zaplanować swój wymarzony ślub” (Magazyn Brides). Nie bez powodu jesteśmy „najwyżej ocenianą aplikacją ślubną na świecie” (Telegraph) — i nie bez powodu ponad 1,9 miliona par porzuciło już arkusze kalkulacyjne, aby pobrać Bridebook!

Więc na co czekasz? Razem zaplanujemy Twój ślub szybciej, niż zdążysz powiedzieć: „Tak!”

Planuj ze swoim partnerem

Połącz swoje konto ze swoim partnerem, aby wspólnie zaplanować ślub w aplikacji. Przydzielajcie sobie nawzajem zadania za pomocą wspólnej listy kontrolnej, wspólnie zarządzajcie listą gości z oddzielnych urządzeń, a nawet dodajcie kolejnego członka rodziny, który pomoże w planowaniu ślubu.

Odliczaj dni

Śledź dni, aż powiesz: „Tak!” Gdy tylko wpiszesz datę ślubu, utworzymy odliczanie do ślubu. Możesz nawet spersonalizować odliczanie w Księdze Panny Młodej za pomocą zdjęć, aby naprawdę uczynić je swoim własnym!

Odkryj swoje wymarzone miejsceNiezależnie od tego, o jakim miejscu ślubu marzyłeś i gdziekolwiek ono się znajduje, znajdziesz je w Bridebook. Od zamków i wiejskich domów po magazyny i stodoły – w naszym ogólnoświatowym katalogu obiektów znajdziesz wszystko. Wyszukaj najlepsze miejsca na wesele, zapisz ulubione na później i skontaktuj się bezpośrednio z wybranymi osobami.

Zarezerwuj ślub w docelowym miejscu

Czy kiedykolwiek marzyłeś o ślubie na całym świecie? Odkryj świat wspaniałych miejsc, a wszystko to w zaciszu własnego domu. Komunikuj się bezpośrednio z lokalami za pośrednictwem Bridebook, dzięki czemu planowanie ślubu za granicą będzie łatwe i przyjemne. Planowanie docelowego ślubu nigdy nie było łatwiejsze!

Śledź swoją listę rzeczy do zrobienia

Po odblokowaniu spersonalizowanej listy kontrolnej już nigdy nie będziesz się martwić, że coś przegapisz. Powiemy Ci dokładnie, co i kiedy masz zrobić – a jeśli czegoś brakuje, możesz dodać także niestandardowe zadania. Planowanie ślubu nigdy nie było tak proste!

Zarządzaj gośćmi

Przedstawiamy najłatwiejszy na świecie, mobilny menedżer Listy Gości, w którym możesz śledzić potwierdzenia uczestnictwa, +1-ki, wymagania dietetyczne i wiele więcej. Mamy nawet przydatne narzędzie, dzięki któremu jednym kliknięciem zbierzesz wszystkie dane kontaktowe swoich gości!

Utrzymuj swoje wydatki pod kontrolą

Dzięki kalkulatorowi budżetu Bridebook nigdy nie musisz się martwić o przekroczenie budżetu! Po prostu daj nam znać, ile masz do wydania, a nasze potężne algorytmy wykonają całą ciężką pracę, aby rozbić budżet weselny na podstawie Twoich preferencji i rzeczywistych wydatków tysięcy par.

Zainspiruj się naszym zespołem ekspertów

Rozmawialiśmy z najlepszymi w branży, aby uzyskać cenne wskazówki i porady ekspertów na temat każdego aspektu planowania ślubu. Niezależnie od tego, czy zastanawiasz się, jak rozpocząć listę gości, szukasz podstępnych wskazówek dotyczących oszczędzania, czy też szukasz kilku pomysłów na dekoracje DIY, mamy dla Ciebie rozwiązanie.

To TOP 5 najlepszych aplikacji ślubnych - Wedbox 

Wedbox automatycznie sortuje zdjęcia według utworzonych przez Ciebie kategorii. Najważniejsze funkcje aplikacji:

 • Wszyscy goście mogą przesyłać zdjęcia i filmy przed, w trakcie i po ślubie
 • Tworzenie pokazu slajdów z obrazami ślubnymi
 • Goście mogą polubić i skomentować zdjęcia i filmy
 • Aplikacja przetłumaczona jest na 18 języków
 • Aplikacja służy do udostępniania zdjęć i filmów wideo. I tylko do tego! W ten sposób udało nam się zachować jej piękno i łatwość obsługi
 • Wszystkie prawa autorskie pozostają z Tobą.
 • Najwyższa jakość zdjęć.
 • Aplikacja jest bezpłatna dla Ciebie i Twoich gości

Źródło: opis aplikacji

To TOP 5 najlepszych aplikacji ślubnych - Planer ślubny - Odliczanie dni do ślubu

Planer ślubny – Odliczanie dni do ślubu to spersonalizowana aplikacja, która odlicza czas! Zaufało mu już ponad 540 tysięcy par młodych. Każdego dnia twój telefon przypomni ci ile dni zostało do ślubu i przyjęcia, a ty możesz ekscytować się jeszcze bardziej!

Czy jesteś gotowy na ślub? Sprawdź, czy znasz te weselne przesądy

Pytanie 1 z 15
Panna Młoda powinna mieć na sobie: