NAOKO - Tydzień Mody w Nowym Jorku

i

Autor: Screen/Instagram/@naoko.store NAOKO - Tydzień Mody w Nowym Jorku

Polska marka odzieżowa stworzyła kolekcję dla Warner Bros. Wszystko z okazji 100-lecia studia

2023-09-26 14:17

Warner Bros. świętuje w tym roku 100-lecie istnienia. Studio postanowiła zaprosić polską markę odzieżową do współpracy. Firma NAOKO przygotowała projekty ubrań, które zostały zaprezentowane podczas Fashion Week w Nowym Jorku.

Studio Warner Bros działa nieprzerwanie od 4 kwietnia 1923 roku. W tym roku minęło sto lat od czasu powołania do życia jednej z największych obecnie firm działających w branży filmowej. Warner Bros. Studio stworzyło platformę, w której zrzesza artystów wizualnych z całego świata. Projekt nosi nazwę "Artist Series Collection". Warnes Bros. poprosiło polską markę odzieżową NAOKO o stworzenie specjalnej kolekcji ubrań inspirowanej kultowymi historiami z takich filmów, jak np.: "Wielki Gatsby", "Batman", "Skazani na Shawshank" czy "Czarnoksiężnik z Krainy Oz".

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Te ubrania postarzają. Wystrzegaj się ich w swojej garderobie

Iga Świątek w zjawiskowej kreacji – sesja w Paryżu ESKA

NAOKO i Halim Flowers połączyli siły dla Warner Brothers Studio

Marka odzieżowa NAOKO została założona przez małżeństwo Monikę i Jacka Szyndlerów. Ich projekty charakteryzują się oryginalnymi nadrukami, asymetrycznymi krojami i odważnymi kolorami. W tym roku postanowili poeksperymentować z AI. Sztuczna inteligencja przeanalizowała gust oraz pomysły klientek marki i wykorzystując te dane stworzyła kolekcję, która została zaprezentowała w czerwcu tego roku.

Studio Warner Bros. zainteresowało się marką, a NAOKO wraz z Halimem Flowersem przygotowali dla Studia projekty zainspirowane jego największymi filmowymi hitami. Rezultat tej wspaniałej współpracy można zobaczyć na oficjalnym profilu marki. Pokaz mody, prezentujący projekty, odbył się 14 września w Nowym Jorku podczas Tygodnia Mody.