Z kim walczy Konopskyy na Fame MMA 15? Kto jest jego rywalem?

2022-07-21 10:28
Konopskyy
Autor: fragment filmu CAŁA PRAWDA O WARDĘDZE https://www.youtube.com/watch?v=WyYYkrazuno Konopskyy

26 sierpnia 2022 odbędzie się długo wyczekiwana gala Fame MMA 15, podczas której po raz kolejny zmierzą się ze sobą gwiazdy świata internetu. Jednym z uczestników jest Konopskyy, znany ze swojej działalności na platformie YouTube. Kto będzie jego przeciwnikiem? Ta informacja bardzo zaskoczyła fanów!

Walki na Fame MMA 15 to wielkie uniesienia, niezapomniane wrażenia i ogólnie ogromne emocje z udziałem nowych gwiazd federacji, ale także tych, którzy już w przeszłości pojawiali się w oktagonie. W skład gwiazd, które zawalczą podczas najbliższej gali znalazł się między innymi Konopskyy, czyli zaledwie 18- letni Mikołaj Tylko. Konopskyy to czołowy twórca młodego pokolenia na polskim YouTube i naczelny wróg Sylwestra Wardęgi zadebiutuje na FAME MMA 15. Ale wbrew pozorom to nie z Wardęgą,  Mikołaj stoczy swoją pierwszą walkę. Z kim zmierzy się w oktagonie?

Fame MMA 15 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 26.08.2022?

Kulisy FAME MMA 14
Sonda
Fame MMA 15 - która walka jest najciekawsza?

Konopskyy - z kim stoczy walkę na FAME MMA 15?

Ku zaskoczeniu fanów FAME MMA, Konopskyy zmierzy się w oktagonie z Xayoo! MArcin Majkat, czyli Xayoo popularność zawdzięcza wielu występom w profesjonalnych drużynach e-sportowych, wynikom osiąganych w grze League of Legends, a także specyficznemu poczuciu humoru, nacechowanemu ciętym językiem, ripostami i swobodnym podejściem do życia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze