Wojtek 'WiP Bros' Przeździecki

i

Autor: Screen z YouTube/ojwojtek

Wojtek 'WiP Bros' Przeździecki - kim jest? [WIEK, WZROST, FAME MMA, DZIEWCZYNA]

2021-08-18 14:50

Kim jest Wojtek Przeździecki? To twórca internetowy, który znany jest większej publiczności jako OjWojtek lub Wojtek z WIP Bros. Youtuber zgromadził dookoła siebie rzeszę fanów, a niebawem zadebiutuje w oktagonie Fame MMA 11. Co musicie o nim wiedzieć? Poznajcie go bliżej.

Spis treści

  1. Wojtek 'WiP Bros' Przeździecki - wiek
  2. Wojtek 'WiP Bros' Przeździecki - wzrost
  3. Wojtek 'WiP Bros' Przeździecki - Fame MMA
  4. Wojtek 'WiP Bros' Przeździecki - dziewczyna
  5. Wojtek 'WiP Bros' Przeździecki - Instagram

Wojtek 'WiP Bros' Przeździecki - kim jest? Wiek, wzrost, Fame MMA, dziewczyna, Instagram - takie frazy są najczęściej wyszukiwane przez internautów. Wojtek Przeździecki znany jest większej publiczności jako OjWojtek lub Wojtek z WIP Bros. Jednym słowem jest to popularny youtuber, a w dodatku jeden z założycieli kanału WIP Bros, na którym obecnie publikowane są treści w formie podcastów oraz wywiadów z innymi gwiazdami z internetu. Konto powstało w 2016 roku i od tamtej pory zgromadziło już blisko 1,5 miliona subskrypcji. To jednak nie koniec jego sukcesów w sieci. Wojtek Przeździecki posiada również swój prywatny kanał na YouTube pod nazwą ojwojtek. Tom obserwuje go ponad 28 tysięcy widzów i co ciekawe, zaczęły pojawiać się tam powoli vlogi z przygotowań do walki na FAME MMA, w której niebawem zadebiutuje. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

Szef FAME MMA szykuje BOMBĘ z DON KASJO l Andrzej Kostyra

Wojtek 'WiP Bros' Przeździecki - wiek

Ile lat ma Wojtek Przeździecki? Nie znamy dokładnej daty jego urodzenia, jednak wiemy że w 2021 skończy 27 lat.

Wojtek 'WiP Bros' Przeździecki - wzrost

Ile wzrostu ma Wojtek Przeździecki? Niestety na ten moment ciężko znaleźć jakiekolwiek informacje na ten temat. Z pewnością bliżej gali Fame MMA dowiemy się, jakiego jest wzrostu.

Wojtek 'WiP Bros' Przeździecki - Fame MMA

Wojtek Przeździecki zadebiutuje w oktagonie Fame MMA 11. Gala odbędzie się 2 października 2021 roku, a Wojtek stoczy walkę z Sylwesterem Wardęgą. Przeciwnik Wojtka z WIP Bros ma jednak większe doświadczenie, ponieważ wcześniej stoczył walkę z Kacprem Błońskim, którą przegrał.

Sonda
Wojtek Przeździecki vs. Sylwester Wardęga. Kto wygra?

Wojtek 'WiP Bros' Przeździecki - dziewczyna

Czy Wojtek Przeździecki z WiP Bros ma dziewczynę? Na ten temat również nie znajdziemy informacji w sieci. Internetowy twórca najwyraźniej chroni mocno swoją prywatność.

Wojtek 'WiP Bros' Przeździecki - Instagram

Wojtek Przeździecki jest aktywny na Instagramie. W kolorowej aplikacji znajdziecie go bez problemu wpisując w lupkę imię i nazwisko lub nick @ojwojtek. Internetowego twórcę obserwuje ponad 177 tys. osób i ta liczba wciąż rośnie!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE