USYK - BELLEW 2018: KIEDY, WYNIK, SKRÓT VIDEO, GODZINA WALKI [USYK BELLEW]

Autor: Piotr Matusewicz / East News

2018-11-11 11:11

Ołeksandr Usyk - Tony Bellew: wynik walki 2018 to jedna z najważniejszych informacji tego roku, jeśli chodzi o świat boksu. Skrót video walki Usyk - Bellew znajdziecie na ESKA.pl!

USYK BELLEW 2018: KIEDY, WYNIK, SKRÓT VIDEO, GODZINA WALKI to najważniejsze informacje dla wszystkich kibiców. pojedynek o wszystkie pasy w kategorii crusier 10 listopada 2018 rozgrzał kibiców. Walka Usyk Bellew 2018 szczególnie ważna jest dla pierwszego boksera. Wiele wskazuje na to, że w drugiej połowie 2019 roku zawalczy on z Anthonym Joshuą!

Usyk - Bellew: kiedy, data

Kiedy walka Usyk - Bellew? Data została wyznaczona już dawno temu i wszyscy zagorzali fani boksu wiedzą, że doszło do niej w nocy 10 listopada! Ołeksandr Usyk (15-0, 11 KO) to posiadacz pasów WBC, WBA, WBO i IBF. Ukrainiec w swojej wieloletniej karierze pokonywał takich bokserów, jak: Mairis Briedis czy Murat Gassijew. Brytyjczyk Tony Bellew (30-2-1, 20 KO) ma na koncie pas WBC, dzięki temu, że pokonał Illungę Makabu.

Walka Usyk - Bellew: WYNIK

Wynik walki Usyk - Bellew ważny jest dla dalszej kariery obydwu zawodników. Kto wygrał? Delikatnym faworytem, ze względu na doświadczenie i osiągnięcia, był Tony Bellew, jednak w ringu okazało się być inaczej! Usyk dominował przez wszystkie rundy. Swojego rywala trafił w ósmej rundzie i tym samym obronił wszystkie swoje pasy.

Usyk - Bellew 2018: GODZINA walki

O której godzinie Usyk Bellew 2018? Godzina walki z pewnością ciekawi kibiców. Gala rozpocznie się o godzinie 20:00 na antenie Polsat Sport, a do walki zakontraktowanej na 12 rund po 3 minuty dojdzie ok. godziny 23:00!

SZPILKA - WACH 2018: WYNIK, SKRÓT WALKI, VIDEO, KTO WYGRAŁ?

Usyk - Bellew 2018: SKRÓT VIDEO

Co działo się na gali w Manchesterze? Zobaczcie ostatnie sekundy walki!