SZPILKA - WACH 2018: WYNIK, SKRÓT WALKI, VIDEO, KTO WYGRAŁ?

2018-11-11 11:16
Walka SZPILKA - WACH 2018: WYNIK, SKRÓT WALKI, VIDEO, KTO WYGRAŁ?
Autor: Lukasz Kalinowski / East News

Szpilka - Wach: kto wygrał? Wynik walki ciekawi najbardziej zagorzałych kibiców! Sprawdźcie, jak wyglądała walka - na ESKA.pl

Szpilka - Wach: walka 2018 na najwyższym poziomie! Jak przebiegała walka Szpilka Wach? Wynik, skrót walki i jej przebieg znajdziecie w tym miejscu. Nikt nie ma wątpliwości, że był to jeden z najgorętszych pojedynków tego roku. Obaj zawodnicy mają do siebie olbrzymi szacunek i darzą się dużą sympatią. W ringu z pewnością nie będą mówić sobie miłych słów. Jaki jest wynik Szpilka - Wach?

Szpilka Wach walka - wynik

Wynik walki Szpilka - Wach 10.11.2018 nie był tak oczywisty. Trzech sędziów zdecydowało, że 2:1 na punkty zwyciężył Artur Szpilka. 

Szpilka - Wach: skrót, video

Jak wyglądała walka Szpilka - Wach? Skrót video znajdziecie na sportowej stronie internetowej sport.tvp.pl.

Szpilka - Wach walka 2018: relacja

Walka Szpilka Wach 10.11.2018 układała się na korzyść pierwszego boksera, przynajmniej tak uznali sędziowie. Obaj zawodnicy przez 10 rund pokazali ogromne umiejętności i popis chęci pokonania swojego rywala. W szóstej rundzie Szpila odpuścił i naraził się na kilka poważnych ciosów. Ten sam błąd popełnił w dziesiątej rundzie przez co wylądował na deskach. Trzeba jednak oddać, że Szpilka dominował przez większą część rund. Imponował szybkością i skutecznością. 

Walka Głowacki - Własow 2018: KIEDY, O KTÓREJ GODZINIE, GDZIE, SZCZEGÓŁY

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze