Mateusz Gamrot

i

Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER Mateusz Gamrot

MMA

UFC: Mateusz Gamrot - Rafael Fiziev 2023. O której godzinie, kiedy i gdzie oglądać?

2023-09-23 16:13

Mateusz Gamrot stoczy kolejny pojedynek w federacji UFC. Podczas gali UFC Vegas 79 zmierzy się z Rafaelem Fizievem z Azerbejdżanu. Fani MMA nie mogą się już doczekać pojedynku. Gdzie i o której obejrzeć na żywo walkę Gamrot vs Fiziev?

Mateusz Gamrot jest czołowym reprezentantem MMA w kategorii lekkiej, dlatego też nie mogło go zabraknąć na gali UFC Vagas 79, która odbędzie się już w ten weekend. Jego pojedynek z azerskim zawodnikiem Rafaelem Fizievem zobaczymy w nocy z soboty na niedzielę 23/34 września 2023. Ich walka zwieńczy galę.

Ten pojedynek będzie miał niezwykłe znaczenie dla Mateusza Gamrota. To jego ósma walka dla organizacji, a jej wynik może wpłynąć na ranking TOP10 kategorii lekkiej. Jak podaje rankingi-sportowe.pl, obecnie, Mateusz Gamrot zajmuje 8. pozycję, a jego przeciwnik jest o oczko wyżej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Mateusz Gamrot - waga, wiek, wzrost, UFC, walki, statystyki, zarobki. Kim jest Gamrot?

Lexy Caplin i Sławomir Peszko otworzyli Clout MMA

Mateusz Gamrot - Rafael Fiziev: kiedy i o której walka?

Przed fanami MMA wspaniałe widowisko. Transmisja walk głównych gali UFC Vegas 79 rozpocznie się w sobotę 23 września o godz. 1:00. Walki Mateusza Gamrota z Rafaelem Fizievem można się zatem spodziewać o godzinie 3:00 w nocy.

Mateusz Gamrot - Rafael Fiziev: gdzie oglądać galę UFC?

Gala UFC Vegas 79 można oglądać na żywo w telewizji Polsat Sport. Transmisja rozpocznie się o godz. 1:00.

Walka Gamrot - Fiziev będzie dostępna również na platformie streamingowej Polsat Box Go. Aplikacja działa na wszystkich urządzeniach mobilnych.

Darmowy stream z całej gali dostępny będzie na stronie eFortuna.pl - wystarczy obstawić dowolny zakład za dowolną stawkę.

Listen on Spreaker.