Mateusz Gamrot - waga, wiek, wzrost, UFC, walki, statystyki, zarobki. Kim jest Gamrot?

2020-10-17 21:37 Rafał Wróblewski
Mateusz Gamrot - waga, wiek, wzrost, UFC, walki, statystyki, zarobki. Kim jest Gamrot?
Autor: Mariusz Gaczynski/East News Mateusz Gamrot - waga, wiek, wzrost, UFC, walki, statystyki, zarobki. Kim jest Gamrot?

Mateusz Gamrot, czyli kolejny Polak w UFC! Wielu ekspertów na świecie sądzi, że kibice muszą zwrócić na niego uwagę. To zawodnik szybki, nieobliczalny i niepokonany do tej pory. Co trzeba wiedzieć o Gamrocie? Najważniejsze, ale również te szczegółowe informacje o zawodniku, podrzucamy na ESKA.pl.

Spis treści

  1. Mateusz Gamrot - waga
  2. Mateusz Gamrot - wiek
  3. Mateusz Gamrot - wzrost
  4. Mateusz Gamrot - UFC
  5. Mateusz Gamrot - walki, statystyki
  6. Mateusz Gamrot - zarobki

Mateusz Gamrot - waga, wiek, wzrost, UFC, walki, statystyki, zarobki. Wiele osób wciąż się zastanawia, kim jest Mateusz Gamrot. Ten zawodnik z Kudowy-Zdrój typowany jest wśród ekspertów do mistrzowskiego tytułu np. w UFC. Mateusz Gamrot ma ksywę Gamer. Dwukrotnie został mistrzem Europy w amatorskim MMA. Ma również tytuł mistrzowski federacji KSW w wadze lekkiej oraz piórkowej. Przygodę ze sportami walki rozpoczął w 2002 roku, kiedy to zaczynał od zapasów. Stoczył ponad 300 pojedynków na macie, mierząc się między innymi na Mistrzostwach Europy i Świata. 

Mateusz Gamrot - waga

Ile waży Mateusz Gamrot? Waga zawodnika MMA nie jest tajemnicą. Oscyluje w granicach 70 kilogramów.

Mateusz Gamrot - wiek

Ile lat ma Mateusz Gamrot? Zawodnik MMA urodził się 11 grudnia 1990 roku, co oznacza, że w 2020 obchodził 30. urodziny.

Mateusz Gamrot - wzrost

Ile wzrostu ma Mateusz Gamrot? Urodzony w Kudowie-Zdrój fighter nie należy do najwyższych. Gamrot ma 178 centymetrów wzrostu. Przy wadze 70 kilogramów pozwala mu na dynamiczne ruchy. 

Gamrot i Mańkowski o walce z Najmanem. Vlog Andrzeja Kostyry

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Mateusz Gamrot - UFC

Mateusz Gamrot długo czekał, by zadebiutować na UFC. Pierwszym rywalem Polaka w starciu dla prestiżowej federacji miał być Magomed Mustafaev. Rosjanin, kilka tygodni przed starciem, doznał kontuzji. Organizatorzy postanowili i zdecydowali, że rywalem Gamrota w debiucie jest Kutateladze. Walka ma miejsce w nocy z 17 na 18 października.

Mateusz Gamrot - walki, statystyki

Mateusz Gamrot w zawodowym MMA zadebiutował 4 lutego 2012. Dał walkę na gali XFS - Night of Champions. Wygrał przed czasem z Arbim Szamajewem z Czeczenii. Ponad rok później, w czwartej zawodowej walce zadebiutował w KSW. Walcząc 8 czerwca 2013 na KSW 23 w Sopocie, pokonał Mateusza Zawadzkiego. Mateusz Gamrot w sumie stoczył 18 walk, z czego aż 17 razy zwyciężył. 5 wygranych przez nokaut, 4 przez poddania, 8 przez decyzje. Jedna z walk została przerwana po faulu Gamrota. Polak wsadził palec w oko Normana Parke'a.

Mateusz Gamrot - zarobki

Ile zarabia Mateusz Gamrot? Szczegóły jego kontraktów nie są powszechnie znane. Z pewnością nie są to małe pieniądze, szczególnie za podpisanie kontraktu z federacją UFC.

Najnowsze