Sylwester WARDĘGA - Kacper Blonsky FAME MMA 9: WYNIK WALKI. Kto wygrał?

Fame MMA 9: Sylwester Wardęga - Kacper Blonsky: GODZINA. Kiedy i o której godzinie walka?
Autor: FAME 9: Wardęga vs Blonsky (zapowiedź walki) Fame MMA 9: Sylwester Wardęga - Kacper Blonsky: GODZINA. Kiedy i o której godzinie walka?

Sylwester Wardęga - Kacper Blonsky na Fame MMA 9: jaki jest wynik walki? Jak wyglądała walka na gali 6.03.2021? Niewątpliwie była to jedna z najważniejszych walk Fame MMA w historii. Włodarze już od pierwszej edycji nakłaniali twórcę Watahy do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Sylwester Wardęga - Kacper Blonsky FAME MMA 9: wynik walki interesuje wiele osób. Kto wygrał na Fame MMA 9? Jeden z najciekawszych pojedynków od kilku tygodni przyciągnął uwagę. Choć trzeba przyznać, że częściej niż o samej walce mówiło się o sprawach, które chciał z organizatorami wyjaśniać Sylwester Wardęga. Kacper Blonsky już ma za sobą debiut w Fame MMA. W pierwszej walce, podczas ósmej odsłony gali pokonał Marcina Dubiela. Dzięki zwycięstwu stał się pewniejszy swoich umiejętności w oktagonie. Twórca pająka mutanta debiutował w roli zawodnika na FAME MMA. Obaj panowie w trakcie konferencji prasowej według fanów wypadli bardzo dobrze.

FAME MMA 9 LIVE - WYNIKI NA ŻYWO, WALKI [RELACJA ONLINE 6.03.2021]

BESTIA: Najmanowi trzeba przetłumaczyć KOPEM W ŁEB!! l FAME MMA 9

Wardęga - Blonsky FAME MMA 9: wynik walki

Wynik walki Wardęga - Blonsky 2021 jest zaskakujący? Kto wygrał na Fame MMA 9 - debiutant Wardęga, czy pewny siebie Kacper Blonsky? Jakie jest rozstrzygnięcie tego elektryzującego starcia? Dziewiąta walkę na Fame MMA 9 zobaczyliśmy w okolicach północy.

Fame MMA 9 - dziewiąta walka - RUNDA 1

Sylwester 'Wardęga' Wardęga vs Kacper Blonsky

Kacper Blonsky od pierwszych sekund miał przewagę w stójce. Przywódca Watahy nie wiedział, jak zniwelować różnicę długości ramion. W 1:30 min Blonsky popisał się mocnym kopnięciem, przez co oko Wardęgi momentalnie zrobiło się sine. 17 sekund przed końcem Sylwester Wardęga został złapany w parterze od tyłu. Blonsky zastosował duszenie zza pleców i wygrał starcie. 

Najnowsze