FAME MMA 9 LIVE - WYNIKI NA ŻYWO, WALKI [RELACJA ONLINE 6.03.2021]

FAME MMA 9 LIVE - WYNIKI NA ŻYWO, WALKI [RELACJA ONLINE 6.03.2021]
Autor: screen z filmu na YouTube FAME 9: Official Trailer FAME MMA 9 LIVE - WYNIKI NA ŻYWO, WALKI [RELACJA ONLINE 6.03.2021]

Fame MMA 9 live - wyniki na żywo emocjonują polskich internautów. Kto wygrał na Fame MMA 9? Czy Sylwester Wardęga poradził sobie z Kacprem Błońskim, a Kizo pokonał Araba? Kto wygrał walkę o pas federacji w kategorii średniej? Ogólnie, jak wyglądały walki na Fame MMA 9? Jeśli nie możecie oglądać Fame MMA 9 PPV to przygotowaliśmy dla was idealną alternatywę w postaci relacji minuta po minucie. Dzięki Fame MMA 9 online będziecie bardzo dokładnie wiedzieć, co się dzieje w okrągłych klatkach w Łodzi. Relacja na żywo z Fame MMA 9 czeka już na was!

FAME MMA 9 LIVE 6.03.2021 - WYNIKI WALK ONLINE przydadzą się wszystkim kibicom. Zastanawiacie się, kto wygrał na Fame MMA 9? Wyniki w większości starć były jednogłośne? Jeśli, ktoś nie może oglądać gali Fame MMA 9 live PPV, to mamy dobrą informację, ponieważ przygotowaliśmy dla was Fame MMA 9 live relację minuta po minucie. W naszej obszernej relacji tekstowej na ESKA.pl poznacie wyniki walk na Fame MMA 9 na bieżąco, dowiecie się, co powiedzieli zawodnicy po walce, a także dowiecie się, jak wyglądały poszczególne walki na Fame MMA 6 marca 2021. Łącznie zobaczymy dziesięć pojedynków, w tym walkę wieczoru, pomiędzy Kizo a Arabem, który zastąpił kontuzjowanego Popka. Uwaga kibiców, podczas oglądania Fame MMA 9 Live online będzie również podczas starcia Kubańczyka z Marcinem Malczyńskim o pas federacji w kategorii średniej. Nasza relacja Fame MMA 9 online to także ogłoszenia kolejnych bohaterów federacji, w tym walki Fame MMA 10 w kwietniu. Jeśli nie możecie oglądać Fame MMA 9 PPV, bo jesteście np. w pracy, bądźcie razem z nami!

Na żywo

FAME MMA 9 LIVE - WYNIKI NA ŻYWO [RELACJA ONLINE 6.03.2021]

19:28

Witamy i zapraszamy na relację z gali Fame MMA 9! Przed nami dziesięć ciekawych starć, w tym pojedynek Sylwestra Wardęgi z Kacprem Błońskim, Kizo z Arabem i walka o pas federacji w kategorii średniej, czyli Kubańczyk - Marcin Malczyński!

19:40

Trwa studio, które prowadzi DeeJayPallaside. Gośćmi na początku są: Wojtek Gola i Krzysztof Rozpara.

19:43

Pamiętajcie o tym, że możecie oglądać Fame MMA 9 za darmo

20:00

Gala FAME MMA 9 oficjalnie się rozpoczyna!

20:06

Trwa oficjalne przedstawienie założycieli. W oktagonie pojawił się Michał BOXDEL Baron i Wojciech Gola: - Witamy wszystkich, cieszymy się, ze znów możemy się zobaczyć. Z wielu względów będzie to wyjątkowa gala!

20:10

Jedną z bohaterek Fame MMA 9 jest debiutantka, Kamila Wybrańczyk. Zawodniczka jest mocno wspierana przez swojego partnera, Artura Szpilkę:

20:12

Fame MMA 9 - WALKA numer 1

 • Oleg Riaszeńcew vs Patryk 'Ryba' Karaś

20:15

Walka zaczęła się od kopnięć ze strony obu zawodników. W pewnym momencie Ryba próbował obalić swojego rywala, jednak Oleg odrobił lekcje z zapasów. Trafiał częściej i kontrolował pojedynek. Ryba ewidentnie przygotował się na kopnięcia, to jednak zbyt mało, by zaskoczyń Olega.

Ukraiński wojownik skuteczniejszy w pierwszej rundzie.

20:17

Czas na drugą rundę walki: Oleg Riaszeńcew vs Patryk 'Ryba' Karaś

20:20

Oleg Riaszeńcew rozpoczął drugą rundę od kopnięć, ale Ryba nie pozostawał mu dłużny. 2 minuty przed końcem Ryba złapał gilotynę, jednak Oleg błyskawicznie się wybronił. Walka po półtorej minuty przeniosła się do parteru.

Oleg był na dole, a Ryba na górze. 40 sekund do końca ukraiński zawodnik założył balachę na głowę swojego rywala, jednak nie zrobiło to wrażenia na Patryku Karasiu. Ta walka mogła być już zakończona. Mamy trzecią rundę!

20:23

Fame MMA 9 - RUNDA 3 - Oleg Riaszeńcew vs Patryk 'Ryba' Karaś

Oleg po drugiej rundzie poczuł się pewnie w parterze, jednak zabrakło w pewnym momencie sił. Ryba błyskawicznie to wykorzystał i zaszedł swojego rywala od tyłu. Zaczął dusić ukraińskiego zawodnika i... koniec walki!

20:28

Fame MMA 9 - druga walka!

 • ⦁ Krystian 'Krycha' Wilczak vs Patryk 'Mortalcio' Baran

20:39

Krycha od pierwszych chwil napierał na swojego rywala. Patryk Baran od początku rundy był plecami do siatki. Po półtorej minuty Krycha trafił w twarz rywala i Mortalcio szybko przyczepił się do swojego rywala.

Minutę przed końcem pierwszej rundy Krycha obalił Mortalcia i walka przeszła do parteru. Będąc na górze nie zaznaczył jednak mocno swojej pozycji.

20:39

 • Fame MMA 9 Runda 2: Krystian 'Krycha' Wilczak vs Patryk 'Mortalcio' Baran

20:42

Druga runda zaczęła się od presji ze strony Krychy. Straszył, badał aż w końcu zaatakował Mortalcia, który cały czas był na wstecznym. Seria ciosów Wilczaka i Mortalcio na deskach, ale nie były to nokautujące ciosy. Sędzia jednak krzyczał "broń się", gdy Krycha był na dosiadzie. Ciężkie ciosy spadały na głowę Mortalcia aż sędzia zdecydował się przerwać pojedynek w 2. rundzie.

20:54

Wszyscy zawodnicy oficjalnie przedstawieni. Przenosimy się do studia, w którym jest Boxdel i Artur Szpilka.

21:00

Fame MMA 9 - trzecia walka tego wieczoru

 • ⦁ Karolina 'Way of Blonde' Brzuszczyńska vs Anna Andrzejewska

21:03

Karolina Brzuszczyńska wchodzi do oktagonu w rytm hitu Nas Ne Dogonat od TATU! Ależ to był i jest hit.

21:06

Fame MMA 9 - runda 1

 • Karolina 'Way of Blonde' Brzuszczyńska vs Anna Andrzejewska

21:10

Anna Andrzejewska w 1:30 otrzymała mocny cios od swojej rywalki i została odesłana na deski. Karolina Brzuszczyńska błyskawicznie doskoczyła do swojej rywalki, jednak Anna IFBB się otrząsnęła i przytrzymała swoją oponentkę. 15 sekund przed końcem Anna Andrzejewska wstała i otrzymała masę silnych uderzeń.

21:15

Zdecydowana przewaga w pierwszej rundzie Karoliny Brzuszczyńskiej. A w drugiej rundzie? Od początku popisywała się huraganowymi uderzeniami. Była bardzo szybka i pewnie broniła skromnych ataków rywalki. 40 sekund przed końcem Brzuszczyńska trzymała za szyję, jednak nie udało się jej poddać Andrzejewskiej. Na koniec drugiej rundy Anna Andrzejewska uderzyła swoją rywalkę. Mocny cios nią wstrząsnął i oszołomił!

21:18

Początek trzeciej rundy zaczął się powoli. Obie zawodniczki bały się zaatakować. W pewnym momencie Andrzejewska zdała sobie sprawę, że przegrywa na punkty i ruszyła do ataków. Szła cały czas do przodu, co mogło się podobać. Na minutę przed końcem Anna Andrzejewska kilka razy trafiła, jednak nie zrobiło to wrażenie Way of Blonde.

21:20

Pierwsza decyzją sędziów na Fame MMA 9! Po trzyrundowym boju zwyciężczyią zostaje Karolina WAY OF BLONDE Brzuszczyńska.

21:22

Karolina Brzuszczyńska w rozmowie z Michałem Rogozińskim: - Znów mój gameplan nie wypalił, byłam za miekka na nogach.

Anna Andrzejewska: - poczułam mocno to zbijanie wagi. Trenerzy są zadowoleni, ja nie jestem. Chcę podziękować całemu sztabowi trenerskiemu. Mam nadzieję, że jeszcze będę miała okazję pokazać się z dobrej strony, ale nie zbijając wagi.

21:25

Fame MMA 9 - czwarta walka:

 • Jakub Post vs Mikołaj 'Vandal' Rdzanek

21:26

Vandal wszedł do oktagonu w rytm klasyka - Żyć aż do bólu od Chady, w nowej wersji.

21:31

 • Jakub Posteremczak vs Mikołaj 'Vandal' Rdzanek

Walkę błyskawicznymi atakami zaczął Mikołaj Rdzanek. Próbował trafić rywala frontkickiem. Widać, że jego celem jest utrzymanie dystansu. Kuba Posteremczak nie próbował nawet skrócić dystansu. Minutę przed końcem pierwszej rundy zaczęła się chwilowa wojna. Kuba Post naruszył Vandala. Chwilę później tym samym uderzeniem odegrał się Vandal.

21:37

Druga runda rozpoczęła się ponownie od ataków Vandala na dystans. Wykorzystywał swoje warunki fizyczne. 2 minuty przed końcem Kuba Post mocno uderzył Vandala, jednak nie wykorzystał i nie poszedł do przodu z kolejnymi atakami.

Rdzanek otrzymał upomnienie od sędziego za nieintencjonalne uderzenie poniżej pasa. Po chwilowej przerwie, której potrzebował Jakub Posteremczak byliśmy świadkami spokojniejszego momentu. Vandal starał się cały czas atakować na dystans i pilnował odległości od rąk swojego rywala. Aktywność po stronie Vandala, natomiast mocne ciosy, jak zauważył Mateusz Kaniowski - po stronie Kuby Posta.

21:42

Trzecia runda zaczęła się od polowania Jakuba Posta. Szukał serii uderzeń na głowę Vandala, jednak ten cały czas dystansował starcie. Mikołaj Rdzanek kopie, jednak do tej pory nie przyniosło to żadnych skutków. Na 40 sekund do końca Posteremczak ruszył do przodu, by przechylić szalę zwycięstwa.

21:44

 • Jakub Post vs Mikołaj 'Vandal' Rdzanek

Niejednogłośną decyzją wygrywa Jakub Postaramczak

21:50

Fame MMA 9 - piąta runda

 • Mariusz 'Hejter' Słoński vs Filip Zabielski

21:51

Filip Zabielski wchodzi w rytm megahitu Hall Of Fame od The Script. Nietypowe dźwięki na wejście 

21:54

Twitter ma swojego faworyta na Fame MMA 9. Do walki Wardęga - Blonsky coraz bliżej!

21:58

 • Mariusz 'Hejter' Słoński vs Filip Zabielski

Pierwsza runda rozpoczęła się od mocnego uderzenia Hejtera na głowę Zabielskiego. Zaskoczyło to TikTokera, który wydawał się być oszołomiony. Niedługo później walka przeniosła się do parteru, co było wodą na młyn dla Słońskiego. Niemalże założył trójkąt na głowę swojego rywala, ale Zabielskiemu udało się uwolnić. Walka ponownie przeniosła się do stójki, panowie wymienili się mocnymi ciosami na twarz i starcie ponownie odbywało się w parterze. Zmęczony Hejter nie dał rady nic sensownego zrobić. Pierwsza runda dla Filipa Zabielskiego!

22:04

 • Fame MMA 9 - druga runda

W walce Mariusz 'Hejter' Słoński vs Filip Zabielski, brakuje techniki, ale chęci zawodnikom nie można odmówić. Druga runda zaczęła się od ataków Filipa Zabielskiego. Kilka potężnych trafień, które osłabiły Hejtera. Walka przeniosła się do parteru - Zabielski zaczął procedrę duszenia od tyłu, ale robił to na tyle nieumiejętnie, że Hejter z tego wyszedł.

Mariusz Słoński stracił całkowicie energię. Nawet jak sędzia podnosił walkę, to nie miał siły wstać z desek. 40 sekund przed końcem drugiej rundy walka przeniosła się do parteru. Tak też walka się zakończyła. Panowie nie mieli nawet siły wrócić do swoich narożników na przerwę.

22:08

 • Fame MMA 9 - trzecia runda

Trzecia runda rozpoczęła się od wymiany ciosów w twarz. Najpierw trafił Zabielski, a później oddał mu Słoński. Panowie już nie trzymają gardy. Wszystko odbywa się w zwolnionym tempie. 2:10 min do końca walki Hejter dosiadł zmęczonego Zabielskiego i mógł uderzać z góry. Nie robił jednak tego i jedyne co próbował, to dusić rywala przedramieniem.

Walka zakończyła się na leżąco. Zawodnicy przez ponad minutę nie oddali żadnych ciosów.

22:11

Fame MMA 9 - WYNIK WALKI: Mariusz 'Hejter' Słoński vs Filip Zabielski

Decyzją sedziów zwycięzcą starcia jest Filip Zabielski!

22:14

Czas na muzyczną niespodziankę. Na scenie pojawił się Żabson z hitem Floyd Mayweather!

22:18

Żabson za jakiś czas wróci z kolejnym utworem!

22:19

Fame MMA 9 - szósta walka

 • Patryk 'Patrykos' Domke vs Paweł 'Ponczek' Sikora

22:22

Ponczek wszedł na przekór swojemu rudowłosemu rywalowi do hitu Rudy rydz.

22:27

 • Fame MMA 9 - runda 1

Patryk 'Patrykos' Domke vs Paweł 'Ponczek' Sikora

Paweł Sikora na początku pierwszej rundy mocnym prawym ciosem trafił w twarz Patryka Domke. Panowie wymienili się kilkoma ciosami, jednak nie narobiły one większej szkody. Patrykos szybszy, a Ponczek czekał na jeden cios, który będzie skuteczny. Runda dla Sikory!

22:33

 • Fame MMA 9 - druga runda

Patryk 'Patrykos' Domke vs Paweł 'Ponczek' Sikora

Od pierwszych sekund drugiej rundy do ataku ruszył Patrykos. W pewnym momencie Sikora pośliznął się na deskach i upadł, ale szybko wstał. Na 2:10 sekund do dokońca drugiej rundy Ponczek wykorzystał lata spędzone na siłowni i przeniósł walkę do parteru. Nic wielkiego się nie stało.

22:38

Fame MMA 9 - trzecia runda

Patryk 'Patrykos' Domke vs Paweł 'Ponczek' Sikora

Na początku trzeciej rundy do ataku ruszył Patrykos, który chciał przenieść walkę do parteru. Ponczek jednak sprytnie się przetoczył i uciekł z opresji. Mocno rozbity Paweł Sikora, który od kilku minut jest w defensywie. Panowie byli mocno spompowani. 

22:39

Fame MMA 9 - WYNIK WALKI

 • Patryk 'Patrykos' Domke vs Paweł 'Ponczek' Sikora

Jednogłośną decyzją sędziów wygrywa Paweł PONCZEK Sikora!

22:45

Czas na drugą walkę kobiet na Fame MMA 9 i siódme starcie tego wieczoru!

 • Kamila Wybrańczyk - Kamila Smogulecka ZUSJE

22:49

 • Fame MMA 9 - pierwsza runda

Kamila Zusje Smogulecka vs Kamila Wybrańczyk
Pierwsza runda rozpoczęła się od mocnych ataków na twarz Zusje. Przez pierwszą minutę Wybrańczyk dyktowała warunki.

Zusje ma rozbity nos.

22:55

Kamila Zusje Smogulecka vs Kamila Wybrańczyk

Druga runda walki rozpoczęła się od przeniesienia walki do parteru. Kamila Wybrańczyk od góry atakowała swoją rywalką serią ciosów. W pewnym momencie założyła balachę na rękę Zusję. Udało jej się z tego wydostać.

Kamila Wybrańczyk drugi raz chciała poddać swoją rywalkę w parterze. Zaczęła duszenie od tyłu i Zusje odklepała! Wielki pokaz umiejętności Kamili Wybrańczyk!

22:58

Zwyciężczynią w 1:35 rundy 2 przez duszenie zza pleców - jest Kamila Wybrańczyk!

23:00

Kamila Wybrańczyk w rozmowie z Michałem Wybrańczykiem: - Stresowałam się, że się nie stresowałam. Artur się denerwował. Cieszę się, fajnie, dziękuję. Nie wiedziałem, że takie emocje są. Zusje ma rączki giętkie i nie dałam rady wyciągnąć tej balaszki. Ale było duszenie.

Kamila Zusje Smogulecka: - Cieszę się, jakbym wygrała. Czułam się na siłach, żeby przetrwać drugą rundę. Ja jestem cieniutka

23:03

Włodarze weszli do oktagonu po to, by przekazać informacje związane z walką o mistrzowski pas. Kamila Wybrańczyk zawalczy z Martą Linkiewicz na Fame MMA. Wiadomo, że gala odbędzie się 17 kwietnia.

Kamila Wybrańczyk: - Federacja się wycwaniła, bo gala miała się odbyć w czerwcu, a odbędzie się w kwietniu. Mam przed sobą tydzień przygotowań

23:10

23:12

Fame MMA 9 - ósma walka - o pas w kategorii średniej

 • Marcin Malczyński vs Jakub 'Kubańczyk' Flas

23:14

23:21

Fame MMA 9 - RUNDA 1 - walka o pas kat. średniej

Marcin Malczyński vs Jakub 'Kubańczyk' Flas

Pierwsza runda ledwo się zaczęła i już się skończyła. Kilka lowkiców i sędzia przerwał natychmiast pojedynek. Nie było ani jednego ciosu w stójce - 7 kopnięć. Walka trwała 56 sekund.

23:24

Jakub KUBAŃCZYK Flas w rozmowie z Michałem Rogozińskim: - Duże emocje, nie do opisania. Miałem jeden ważny cel, żeby zrobić to dla mojego przyjaciela, który zmarł na nowotwór. Czułem wsparcie od niego, zrobiłem to, czego nauczyli mnie trenerzy. Wylałem w Uniqu pot, łzy, miałem zaszywane uszy, kontuzje, cały czas coś. To zaowocowało. Ogromny szacunek dla Marcina Malczyńskiego.

23:26

23:27

Żabson wrócił z muzyczną niespodzianką. Kto wie, być może to przyszły bohater Fame MMA. Póki co śpiewa utwór Młody Boss

23:31

FAME MMA 9 powoli dobiega końca. Przed nami jeszcze dwie hitowe walki i specjalne niespodzianki!

23:34

Fame MMA - dziewiąta walka

 • Sylwester 'Wardęga' Wardęga vs Kacper Blonsky


23:46

Fame MMA 9 - dziewiąta walka - RUNDA 1

 • Sylwester 'Wardęga' Wardęga vs Kacper Blonsky

Kacper Blonsky od pierwszych sekund miał przewagę w stójce. Przywódca Watahy nie wiedział, jak zniwelować różnicę długości ramion. W 1:30 mocne kopnięcie ze strony Błońskiego i ledwo już na lewo oko patrzył Wardęga. 17 sekund przed końcem Sylwester Wardęga został złapany w parterze od tyłu. Blonsky zastosował duszenie zza pleców.

23:50

W studio Fame MMA 9 Norman Parke!

Krzysztof Rozpara zdradził kulisy ściągnięcia zawodnika z UFC: - Kasjusz uważał, że potrzebuje kogoś równego sobie, więc ściągnęliśmy Normana.

23:58

Czas na walkę wieczoru Fame MMA 9 w formule bokserskiej.

 • Patryk KIZO Woziński - Gabriel ARAB Al-Sulwi

23:59

Arab wszedł do klatki w rytm hitu swojego rywala!

00:01

Patryk Kizo Woziński wszedł do klatki słuchając utworu Boskie Buenos od Maanam

00:05

Fame MMA 9 - WALKA WIECZORU

 • Patryk 'Kizo' Woziński vs Gabriel ARAB Al-Sulwi

Pierwszy zaczął Arab, a skontrował Kizo. Po pierwszych sekundach aktywniejszy Al-Sulwi, który wziął tę walkę na cztery dni przed jej odbyciem. Woziński sprawnie ucieka przed atakami rywala i potrafi przekuć to na skuteczny atak.

Zawodnicy zapewniali, że w formule bokserskiej będzie to ciekawsze starcie niż w MMA. Po pierwszej rundzie okazuje się, że nie mieli racji.

00:10

 • Fame MMA 9 - WALKA WIECZORU - 2 runda

Patryk 'Kizo' Woziński vs Gabriel ARAB Al-Sulwi

Druga runda zaczęła się podobnie, jak pierwsza zakończyła. Mało ciosów dochodziło do twarzy, walka odbywała się w zwolnionym tempie. Po minucie walki Kizo poszedł ładną serią, ale ciosy nie zrobiły wrażenia na Arabie. Minutę do końca drugiej rundy zawodnicy byli aktywniejsi. Trenerzy Kiza krzyczęli: zaznacz rundę!

Kizo powinien więcej atakować, skoro Arab wziął walkę na cztery dni przed wydarzeniem zastępując tym samym Popka.

00:15

 • Fame MMA 9 - WALKA WIECZORU - 3 runda

Trzecia runda zaczęła się dużo lepiej niż pierwsze dwie. Zawodnicy więcej się ruszali i więcej ciosów dochodziło na szczękę. Coraz więcej zdecydowanych akcji Kizo, który ma za sobą pełny okres przygotowawczy. Półtorej minuty do końca walki Patryk Woziński zaczął odważniej atakować. Wiedział, że potrzebuje punktów, by zwyciężyć ten pojedynek. Szedł cały czas do przodu.

Sędziowie zadecydują, kto wygra ten pojedynek!

00:17

Jednogłośną decyzją sędziów zwycięzcą zostaje Gabriel ARAB Al-Sulwi! 

00:21

Patryk KIZO Woziński: - W głowie teraz jest mi przykro, a z drugiej stronie fajne doświadczenie zawalczyć w boksie. Wyszło w trzech rundach, że miał ten sam gameplan, co ja. To było cięższe z Arabem niż myślałem. Ciężko było się zaskoczyć.

00:41

Za nami dziesięć elektryzujących walk, z czego pięć zostało rozstrzygniętych przez sędziów. Oto wyniki walk Fame MMA 9:

 • Oleg Riaszeńcew vs Patryk 'Ryba' Karaś: wygrana przez duszenie w 56 sekundzie 3 rundy!
 • Krystian 'Krycha' Wilczak vs Patryk 'Mortalcio' Baran:  wygrana Krychy przez nokaut w 2. rundzie (sędzia przerwał pojedynek)
 • Karolina 'Way of Blonde' Brzuszczyńska vs Anna Andrzejewska: Karolina Brzuszczyńska wygrała po jednogłośnej decyzji sędziów.
 • Jakub Post vs Mikołaj 'Vandal' Rdzanek: Jakub Postaramczak niejednogłośną decyzją sędziów.
 • Mariusz 'Hejter' Słoński vs Filip Zabielski: decyzja sędziów po wyrównanym pojedynku
 • Patryk 'Patrykos' Domke vs Paweł 'Ponczek' Sikora: jednogłośna decyzja sędziów.
 • Kamila Zusje Smogulecka vs Kamila Wybrańczyk: wygrana Wybrańczyk przez duszenie (poddanie)
 • Marcin Malczyński vs Jakub 'Kubańczyk' Flas: wygrana Kubańczyka przez TKO w 56 sekundzie (7 lowkicków i poddanie przez sędziego)
 • Sylwester 'Wardęga' Wardęga vs Kacper Blonsky: wygrana Kacpra Błońskiego przez duszenie zza pleców.
 • Patryk 'Kizo' Woziński vs Gabriel Al-Sulwi: wygrana Araba na punkty po jednogłośnej decyzji sędziów.

00:43

Dziękujemy za śledzenie gali Fame MMA 9. Zapraszamy jednocześnie na dziesiątą odsłonę wydarzenia, które odbędzie się 17 kwietnia

Fame MMA 10 - KARTA WALK, ZAWODNICY, WALKI. Kto i kiedy walczy na Fame MMA 10?

Fame MMA 9 - karta walk

 • Oleg Riaszeńcew vs Patryk 'Ryba' Karaś
 • Krystian 'Krycha' Wilczak vs Patryk 'Mortalcio' Baran
 • Karolina 'Way of Blonde' Brzuszczyńska vs Anna Andrzejewska
 • Jakub Post vs Mikołaj 'Vandal' Rdzanek
 • Mariusz 'Hejter' Słoński vs Filip Zabielski
 • Patryk 'Patrykos' Domke vs Paweł 'Ponczek' Sikora
 • Zusje vs Kamila Wybrańczyk
 • Marcin Malczyński vs Jakub 'Kubańczyk' Flas
 • Sylwester 'Wardęga' Wardęga vs Kacper Blonsky
 • Patryk 'Kizo' Woziński vs Gabriel Al-Sulwi
Najnowsze